Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja manjša poškodba na parkirišču

manjša poškodba na parkirišču

Pozdravljeni!

Nek popoldan sem na parkirišču po nesreči s sprednjim odbijačem zadela v levi del avtomobila.
Opazila sem, da sta me 2 ženski full čekirali, opravila nakup, nato pa se odpeljala domov.
Čez par dni dobim na dom iz moje zavarovalnice pošto, da je tistega dne prišlo do škodnega dogodka, v katerem sem bila udeležena tudi jaz. In sedaj moram izpolniti obrazec.
o.k., bom, vendar se bojim, da bi me tista ženska slučajno še terjala za kako poškodbo, ki je jaz nisem zagrešila. Ali v tem primeru pride v poštev kuponček(Adriatic Slovenica)? Če imam sedaj 50% bonus, za koliko razredov padem, oz. za koliko let? Se mi bolj splača dati denar?
Kaj pa če se naredim neumno in nič ne izpolnim, kako mi pa sploh lahko dokažejo?

Najlepša hvala za odgovor.

Če ste nekomu povzročili poškodbo na avtomobilu bi bilo pošteno od vas,da mu le to povrnete.
Če je vše zavarovanje takšno,da vključuje tudi odkup prve škode,ne boste izgubili ničesar,drugače pa naslenje leto padete v bonusu za tri razrede-35%.
Potrebno bi bilo izračunati,kaj se vam bolj splača,včasih je bolje plačati popravilo-če je povzročena le manjša škoda.
Verjamem,da boste povlekli pravo potezo,lepo vas pozdravljam,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close