Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja zaleteli smo se z neregistriranim avtomobilom

zaleteli smo se z neregistriranim avtomobilom

Pozdravljeni

Konec aprila sva s fantom imela prometno nesrečo, v kateri sem bila jaz kot sopotnica huje poškodovana, fant in oseba v katero sva priletela sta imela le lažje poškodbe, po parih dneh odpuščena iz bolnice.
V policijskem zapisniku je zapisano, da je za nesrečo kriv moj fant, ker je zaradi neprilagojene hitrosti izgubil nadzor nad vozilom in potem sva bočno drsela po cestišču ter priletela v nasprotno vozeč avtomobil.
Avto v katerem sva bila midva je bil neregistriran, in sedaj me zanima ali škodo, ki je nastala na avtomobilu v katerega sva priletela krije moj fant, saj če bi bil avto registriran bi krila škodo zavarovalnica? Prav tako moje zdravljenje?

Lep pozdrav

Če se je nesreča pripetila v 30 dneh po izteku zavarovanja bi bilo možno,da bi zavarovalnica,pri kateri je bilo vozilo registrirano poravnala škodo na oškodovančevem avtomobilu.Če je datum nesreče kasnejši,je vaš fant odgovoren in bo moral poravnati nastalo škodo.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************** Zavarovalna pisarna B & M Bruno Šneberger s.p. Bruno Šneberger Uradne ure: Vsak dan. gsm: 051/625-611 gsm: 070/867-040 Uradne ure: Od 8.00 do 16.00 tel/fax:01/429-7100 Mail: [email protected]

New Report

Close