Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja ZAVAROVANJE NOVEGA AVTOMOBILA

ZAVAROVANJE NOVEGA AVTOMOBILA

Jutri kupim nov avtomobil Citroen C4.Kako je najbolje avto zavarovati?Pri starem avtu imam 50%popust za zavarovanje pri Triglavu.Ali lahko te stare kupone prenesem na novi Citroen.Rekli so mi,da moram prvo odjaviti stari avto ali prepisati na drugo osebo,da lahko uveljavljam zavarovanje pri isti zavarovalnici in prenesem zavarovanje iz starega avta na novega.Kako je s KAsko zavarovanjem?Je bolje zavarovati prek agenta ali tam koder se plača registracija?Kakšen je v bistvu postopek?Stari avto pa mislim prepisat na očeta.Hvala za nasvet in pojasnilo.

Podatek,katerega ste napisali je točen.najprej bo potrebno prepisati stari avto na vašega očeta.Bonus iz starega se prenese na vaš novi avto,seveda bo zavarovanje cenejše pri agentu.
Za svoje stranke speljemo cel postopek,pa tudi za vas se bomo potrudili,če boste to želeli.
vendar boste morali poklicati še danes,da bo dovolj časa.
Lepo vas pozdravljam,Bruno Šneberger

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Ne bom odpiral nove teme. Mene zanima koliko stane kasko zavarovanje za nov Fiat Bravo.
Moč motorja 88kw.Je moj prvi avto, torej nimam popustov… In ali gledajo zavarovalnice na to ali ima avto avtoalarm ali ne?

Težko napamet,za avtoalarm dobite pri kasku tudi dodaten popust.
Z malo več podatki pa bi lahko dobili točen izračun.
Lep dan,Bruno

************************** Zavarovalna pisarna B & M Bruno Šneberger s.p. Bruno Šneberger Uradne ure: Vsak dan. gsm: 051/625-611 gsm: 070/867-040 Uradne ure: Od 8.00 do 16.00 tel/fax:01/429-7100 Mail: [email protected]

New Report

Close