Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja prometna nezgoda-prometni znak

prometna nezgoda-prometni znak

Imela sem prometno nezgodo, ko je nezavarovan prometni znak veter prevrnil na cestišče v trenutku ko sem peljala po cestišču. Poklicala sem polcijo- potrdili so da nisem kriva in naredili tudi zapisnik. Nastane pa problem v moji zavarovalnici Generali, saj ima isto podjetje sklenjeno pogodbo o zavarovanju z njimi- zavarovanje je sklenjeno od 20.000 EUR dalje. Zavarovalnica zaradi tega noče izplačati popravila ker je premajhna škoda.
Zdaj je vso zadeva odstopila v reševanje temu podjetju.
Meni pa hočejo v primeru uveljavljanja mojega kaska vzeti odbitno franšizo, ter izgubila bi bonus.
Ne zdi se mi prav, saj nisem povzročila škode.
Kako je v takem primeru? Kaj je potrebno narediti? Ali je mram sama osebno tožiti?

Zahtevek za povračilo škode lahko naslovite na upravljalca cestišča,škoda bi se lahko poplačala iz naslova odgovornosti upravljalca cestišč.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close