Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Podedovan avto – zavarovanje in ostalo

Podedovan avto – zavarovanje in ostalo

Pozdravljeni!

Po očetovi smrti sem podedovala avto in sem popolnoma zgubljena, ker sploh ne vem kako in kje urejati zadeve.

Odločba s sodišča je sicer že pravnomočna, a je na prometnem še vedno njegovo ime, zdaj v januarju pa ga moram zavarovati, peljati na tehnični pregled in dejansko ne vem kje naj začnem in kakšni so postopki v takem primeru…

Za vaš odgovor se vam že vnaprej lepo zahvaljujem!

LP!

Bad ideas indicate an open mind...

Če imate sklep sodišča po zapuščinski razpravi nas kontaktirajte,vse,kar je potrebno vam bomo uredili,da usposobite podedovano vozilo.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Pri meni pa je avtomobil v odločbi napisan na mamo vendar bi ga sedaj napisali name pa me zanima kako je s tem?

Hvala

s sklepom o dedovanju je mama podedovala avtomobil,s tem pa tudi pridobljen bonus.
avto lahko prepišete nase.
če pa želite,vam to uredimo pri nas.
Lepo pzdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close