Najdi forum

kasko….

pozdravljeni!
zanima me naslednje v petek smo imeli prometno nesrečo verižno trčenje najprej v en avto tko bočno zadaj potem pa nas je odneslo še bočno v kombi z prikolico.(nesreča s eje zgodila zaradi tega ker smo se hoteli izogniti drugim avtom ki so bili že trčeni) avto imamo zavarovan polni kasko.. vendar so nam v avtohiši povedali da je možnost da ne bo totalka… kaj v tem primeru narediti? kaj se splača naj vam povem avto je star dobro leto Seat ibiza letnik 2007 stal je 11.000 € imamo ga na kredit. za zdajšna na grobo ocenjena škoda je prišla nekaj čez 7.000€ zanima me kaj pomeni ker imam polni kasko ali je možno da dobimo nov avto in ali bomo mi mogli kaj doplačat ali ne?? kako je s tem ?? nalepše se vam zahvaljujem lp

Bunny :)

Škodo boste uveljavljali iz polnega kaska,plačali boste samo odbitno franšizo.Če pa ni zadosti bonusa pa še obvezno odbitno franšizo.
Vrednost vasega avtomobila se v prvem letu zmanjsa za 17%.Ce na avtomobilu niso poškodovani vitalni deli kot so podvozje..je najbolje za vas,da vam avto kvalitetno popravijo v ustrezni pooblaščeni delavnici.
Druga možnost pa je,da vam zavarovalnica izplača tržno vrednost avtomobila,vašega pa zadrži.-Precej težja možnost.

Vse dobro vam zelim ter lepo pozdravljeni!

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

G Bruno, kako ste prišel do formule, da vozilo v prvem letu izgubi 17%. Ne razumem s čim se vi vse ukvarjate, da vedno znate svetovato oškodovancem

nova
Uredništvo priporoča

Sneško,ukvarjam se z zavarovalništvom,privat pa še s kaksno drugo stvarjo.
Bo v redu?
Lepo pozdravljen,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close