Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Bonus po 3 letih propade?

Bonus po 3 letih propade?

Pozdravljeni,
Lani sem imela avto zavarovan kasko, letos pa ga nimam več. Ob zavarovanju, so mi rekli, da naj imam prejšnjo polico shranjeno še naslednja 3 leta, ker na podlagi te police lahko uveljavljam 50% bonus, ki ga imam. Sedaj pa ne vem ali mi v primeru, da avta v naslednjih 3 letih ne zavarujem kasko, bonifikacija propade?
Hvala za odgovore.
lep pozdrav,
Maja

Po pravilih vam polica z bonusom res propade po treh letih,vendar pa ne skrbite preveč,tudi po tem roku bi ga lahko uveljavljali.
Lep dan ,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Zanima me možnost prenosa bonusa. Letos sem kupila nov avto. Kjer sem kupila avto, so mi zaradi trenutnih akcij krili kompletno avtomobilsko zavarovanje s kaskom. Ker sem prvič lastnica avtomobila, nimam še nobenega bonusa. Oče je letos prodal avto, na katerem ima neizkoriščen bonus. Zanima me možnost prenosa bonusa iz očeta na hči. V zavarovalnici so mi lani rekli, da je možnost prenosa le v primeru mož-žena. Ali se prenosi bonusov razlikujejo med zavarovalnicami?

Hvala za odgovor.
Lp

nova
Uredništvo priporoča

Pogoji se pri zavarovalnicah razlikujejo,bonus pa vam lahko prenesemo,samo napišite nam.
Lepo vas pozdravljam,

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

tudi jaz imam tak primer, bonus(50%) star 5 let..a se da še uveljavit?ker do sedaj nismo imeli avta…kaj pa moram narediti?

Bomo poskusili urediti.
Lep pozdrav,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

kaj pa je potrebno narediti?

To lahko poskusimo urediti pri registraciji vašega avtomobila.Zatorej me takrat pokličite.
Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close