Najdi forum

Cena zavarovanja

Zdravo!

Zanima me, koliko bi me stalo(okvirno) kasko zavarovanje za Seat Ibizo 1.9 TDI, 130KM(96kW) letnik 2003. Če imam že -50% “popusta” pri zavarovalnici Triglav. Všteto naj bo tudi parkirišče, naravne ujme in podobno…
Nekaj sem že poizkušal na spletni strani Triglava, a se nisem preveč znašel.
KOliko pa bi stalo obvezno zavarovanje (okvirno)?
Hvala in lp.

Če pošljete scan vaše police,vam naredimo izračun do centa natančno.
Pozdrav,Bruno Šneberger

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Zanima me vsaj okvirna cena, ker avta še nimam in se odločam zanj.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Ful kasko vas stane 426,03 Eur letno.
Pa srečno in lepo pozdravljeni!
Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

Se pravi, da je to polni kasko brez osnovnega zavarovanja. Koliko pride pa osnovno zavarovanje?

lp

Oj, zanima me cena kasko ali delni kasko zavarovanja ker mislim kupit avto BMW 530 D 160Kw / 218KM in imam samo nekih 15% bonifikacije. Zato mislim,da me bo kar pošteno stalo in bi rabil vsaj (okvirni) podarek da se pripravim glede financ,za odgovor se že v naprej zahvaljujen! Dejan.

Potreboval bi več podatkov,zato mi jih pošljite na oseben mail.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close