Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja katero zavarovalnico priporočate?

katero zavarovalnico priporočate?

vsa leta sem vozila star avto, ki se mi ga ni splačalo zavarovati kasko.

Kmalu pa dobim novega in bi ga rada kasko zavarovala. Kakšen nasvet – katera zavarovalnica je najcenejša (in hkrati tudi zanesljiva)?

Zavarovalnice,katera bi bila slaba ne poznam.Važneje je,da naredite zavarovanje po vaši meri,ter zaupate nekomu,ki vam takšno zavarovanje tudi sklene.
Lahko pa pišete na moj mail,pa vam odgovorim.
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

samo ne grawe pravkar sem namreč doživel bližnje srečanje s srno zaradi česar sem zapeljal na bankino in naprej v obcestni jarek avto pa imel kasko pri grawe kjer so mi obrazložili da nimam pravice do odškodnine kajti to sem lahko storil namenoma za zavarovalnino ,kljub temu da sem v avtu imel pet in sedem let stari hčerki.je res da najugodnejša pa ni sigurno, ampak kaj takega nebi pričakoval niti od zavarovalnic v centralni afriki,torej moj nasve čim dlje od GRAWE

nova
Uredništvo priporoča

Živjo! Mane pa zanima sledeče:
Imam avto Peugeot 206 1.4 letnik 2006 in zaj hočem kupiti oz. sem ga že naročil Chevrolet Cruza 1.6 LS. Svoj avto sem hotel dat notr a so mi ponujali 6.000 Eurov za njega jaz pa menim da je to premal. Zato mi je brat rekel da ga raje prodam njemu za ta denar. Zato vas vprašam kaj moram narediti moram avto odjavit in prepisat na brata ali sklenit kako pogodbo, da bi me manj stalo.Zavarovanje pa tako ali tako prenesem na nov avto in doplačam. Kaj mi priporočate za novi avto kje naj naredim zavarovanje, kje bi me prišlo ceneje.Peugeota imam pri zavarovalnici Tilia.
A bi mi vi lahko izračunali zavarovanje novega avta? Hvala za odgovor.

Pri nas lahko vse uredite na enem mestu.
Pokličite v ponedeljek,pa se dogovorimo.
Lep večer,Bruno

************************** Zavarovalna pisarna B & M Bruno Šneberger s.p. Bruno Šneberger Uradne ure: Vsak dan. gsm: 051/625-611 gsm: 070/867-040 Uradne ure: Od 8.00 do 16.00 tel/fax:01/429-7100 Mail: [email protected]

New Report

Close