Najdi forum

prometna nesreca

Imela sem lažjo prometno nesrečo, v kateri je bil poškodovan moj avto. Povzročitelj je priznal krivdo, napisala sva evropsko poročilo. Ko pa sem odšla na zavarovalnico (saj škode ni želel plačati), so ugotovili, da so na evropskem poročilu samo podatki od prikolice, ki se je vame obdrgnila, ne pa tudi od kamiona, na katerega je bila prikolica priključena. (pri izpolnjevanju tudi sama očitno nisem bila dovolj pozorna). ker nimam podatka o vozilu, škode ne morem uveljavljati. Kakšne so sedaj sploh moje možnosti?

Povzročitelj in prevoznik za čigar firmo je vozil, se seveda ne javljata na telefon, oz. sta nedosegljiva, tako da je očitno da od njih podatkov ne bom pridobila.

Ali naj kar sama popravim škodo in na vse skupaj pozabim, ali lahko kako “izterjam” plačilo?

hvala za odgovor in lep pozdrav

Če ste škodo prijavili zavarovalnici bo že ona obvestila svojega zavarovanca o škodnem primeru.
Je pa nesmiselno da zadevo pustitie in sami poravnate škodo , saj naj za to odgovarja tisti, ki je zanjo odgovoren. Torej, kar pogumno in ne obupajte.
Lep pozdrav
Tanja R.

New Report

Close