Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Nadomestno vozilo

Nadomestno vozilo

Pozdravljeni.

Pred petimi dnevi (29.4.2006) sem imel prometno nesrečo, za katero nisem bil kriv, tako, da se vse dela preko zavarovalnice krivca.
Zanima me pa za nadomestno vozilo – katera zavarovalnica ga je dolžna priskrbeti?
Moja (Tilia) ali zavarovalnica od povzročitelja (Triglav)..?
Je pa pri obeh bilo polno kasko zavarovanje.

Lep pozdrav.

Nadomestno vozilo vam bo ravno tako plačala zavarovalnica povzročitelja
( kakšne dokumente boste za to morali prinesti vam bo povedal cenilec)Če pa imate na svojem kasku krite stroške nadomestnega vozila, ga pa lahko koristite tudi tam.
Kasko povzročitelja za vas ne pride v poštev.
LP
Tanja R.

Jest sem imel nesrečo dan prej, isto nič kriv, a nadomestni avto krije moja zavarovalnica iz kaska. Na podlagi cenitve določijo za kakšno obdobje ti avto pripada. V primeru totalke je to 10 dni.

lp,
Robi

Pozdravljeni

Pred enim mesecem sem imela prometno nesrečo, za katero nisem bila kriva, tako da se dela vse preko zavarovalnice krivca.
Avto so mi na zavarovalnici ocenili totalko pred 14. dnevi in je bilo rečeno da v roku treh dni bojo poslali papirje na lizing in potem da pošljejo še denar. V teh 14.dneh ni še papirjev in denarja na lizingu.
Zanjima me če lahko zahtevam nadomestno vozilo?

Lep pozdrav

Nadomestno vozilo lahko zahtevate,bodite vztrajni.Zadnje čase postopki izplačil kar malce dlje trajajo.Splača se večkrat poklicati cenilca,kateri vodi vaš primer.
Lep dan vam želim,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close