Najdi forum

prenos kaska

Pozdravljeni,
imam kasko zavarovan avto. Sedaj bom v službi najel avto, prejšnji pa bo ostal kot drugi avto. Ali lahko kasko prenesem na novega, saj ga moram kasko zavarovati starega pa ne odjavljam iz prometa?
Hvala.

Bonus pripada samo enemu vozilu, tako da ga ne morete prenesti. Sicer pa, čigavo bo lastništvo na tem novem vozilu?
LP
Tanja Razinger

Avto bo reg. na ženo, stari avto pa bo še naprej obvezno zavarovan, ne bo pa kasko.

LP

nova
Uredništvo priporoča

V tem primeru naj ne bi bilo problema s prenosom bonusa.
LP
Tanja Razinger

Citroen C3 je moj drugi avto, vse od prve registracije 2004 je kasko zavarovan. 15.12. gre na tehnični pregled in registracijo, kasko ne bo več zavarovan. Kupujem nov avto, dobavljiv je do novega leta. Ali lahko prenesem kasko bonus na ta novi avto? Lastnik obeh sem jaz.

Načelno bi to lahko storili,vendar bi bila boljša rešitev,če prenesete bonus iz starega avtomobila ao in ak na novi avto,še posebej,če je ta visok.Premalo ste napisali ,kupujete avto na leasing ali gotovino…
Lepo pozdravljeni,Bruno

************************************** B&M Zavarovalna pisarna Bruno Šneberger s.p. Kermaunerjeva 17,1000 LJ tel. 051/625-611 e-mail:[email protected]

New Report

Close