Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Pravo in zavarovanja Zavarovanja Katera Zavarovalnica za kasko

Katera Zavarovalnica za kasko

Katera Zavarovalnica ima trenutno najboljše pogoje za sklenitev polnega avto kaska?

En avto je pri Triglavu, za drugega bi šli na ZAVMB. Na Triglavu je trenutno 12 PR. Ne vem kaj se splača?

Poklici malo okoli pa vprasaj … vem da za navadno zavarovanje je bla razlika med Triglav in npr. Ergo vec kot 200eur …

nova
Uredništvo priporoča

Aja pa kolega je za kasko dal na Tiliji 400eur manj kot na Triglavu …

Ja, sej možno da imajo nižje premije, samo, se zna zataknit pri oriščenju škode.

Zanima me ali ima kdo zavarovan avto pri Grawe?

A to imajo zdaj nekaj na novo tudi za avtomobile? Zame je še zmer najboljši Triglav. Ne sklenem zavarovanja brez asistence, in njihova je top. Odkar so me po 20 minutah pobral na AC v Dalmaciji pri 35 stopinjah in me brez problema zapeljal do doma pa sploh. Dvomim, da imajo teli mali toliko avtovlek na pogodbi kot en Triglav. Še kolega ki je pri ASu je zadnjič pri nas na AC čakal skor eno uro in se prej še nevemkolk časa pregovarjal z njimi po telefonu kaj krijejo in kaj ne. Mu je pa zmanjkalo bencina.

Tudi jaz sem plačal pri Tiliji bistveno manj kot pri Triglavu, vendar samo prvo leto, ker so mi dali nek promocijski popust. Sicer pa sem našel nekaj koristnih informacij tukaj:http://zavarovanjeavta.net/kasko-zavarovanje/

Se popolnoma strinjam s tabo. Poleti sem doživel podobno zgodbo, sicer kot sopotnik. Z bratrancem in njegovo družino smo se peljali na morje in na AC nas je avto pustil na cedilu. Čez pol ure so prišli z novim Sharanom, tako da same pohvale na račun Triglava.

New Report

Close