Forum: O omrežju Over.Net

Stičišče uporabnikov in ustvarjalcev portala. Središče mnenj, predlogov, pritožb in pohval.

Otroška klepetalnica

Nova tema
Default avatar darija II 13 Maj 2007 18:21

Nova podoba foruma mi je zelo všeč. Me je pa zelo presenetilo, da se iz strani otroško zdravje, otroška klepetalnica poveže na forum mladi. Mislim, da tam vsebine niso ravno otrokom primerne.

lp

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo

JA lahko bi dali se en cisto otroski forum. Samo ne vem, koliko bi bilo uporabnikov?

primoz

*************************************************************************************
Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben.
https://www.facebook.com/med.over.net

http://shop.over.net

Default avatar darija II 16 Maj 2007 15:18

To je tudi dobra ideja. Zmotilo me je pa to, da forum mladi ni ravno posrečen za povezavo na otroški klepetalnici.

Default avatar loll 16 Jun 2008 17:05

ja 18 + 25 je pač 43

Default avatar ANNI 16 Jun 2008 17:11

JA NA OTROŠKI KLEPETALNICI JE FUL STAREJŠIH PA SE IZDAJAJO ZA 13-14 LET STARE IN JE TO FUL MUTAVO!!!!!!!!!!
PA ŠE VEČ NOVIH NADSTROPJI BI LAHK BLO!

Default avatar anica iz pod klanca 25 Jun 2008 21:06

men je ta klepetalnica ful kulska

Default avatar JAKA.b 29 Jun 2008 14:12

o kako ste kej.

Default avatar mijch 02 Jul 2008 18:51

poletje je prišlo in vroče je zelo!!!!

Default avatar maich 02 Jul 2008 18:53

kako kaj je keri ali kera stara 11 let in je iz mb??????

Default avatar pupiika 11 Jul 2008 11:36

hmmm...je keri star tu 13 ale 14 let ..pa se rad ukvarja s športom...in je ..am...iz opkolice apače..če je naj mi kaj ..piše....sploh je gdo tu ludekii****

Default avatar Schranz ZvEzDiCa 14 Jul 2008 23:16

Zdravo mene sam zanima ker mam en probroblem če mi lahka kera svetuje kam se nai ubrnem ali pa kai nai naredim. Danes sem šla od prijatljice in začitila da me boli jajčnik na levi strani. Ta dan sem imela tudi spolni odnos. Totipala sem levi jajčnik in začutila manšo bulo. Mi lahko katerra svetuje kai je narobe? Prosim In Hvala Že V Naprei.!

LP.

Avatar Andreja 15 Jul 2008 20:09

[quote Schranz ZvEzDiCa]Zdravo mene sam zanima ker mam en probroblem če mi lahka kera svetuje kam se nai ubrnem ali pa kai nai naredim. Danes sem šla od prijatljice in začitila da me boli jajčnik na levi strani. Ta dan sem imela tudi spolni odnos. Totipala sem levi jajčnik in začutila manšo bulo. Mi lahko katerra svetuje kai je narobe? Prosim In Hvala Že V Naprei.!
LP.[/quote]

Postavi vprašanje ginekologu dr. Pušenjaku. Samo malo več mu napiši, točno kakšna je bolečina, če si kaj posebnega počela, je bil to morda prvi spolni odnos .... Glej forum ginekologija in porodništvo na spisku: http://med.over.net/forum/ .

Problemov ne bomo rešili z istim načinom razmišljanja, kot smo jih ustvarili.
Albert Einstein

Stojim Vam ob strani.

Default avatar sara12 03 Avg 2008 14:45

sem sara ali je katera iz mb stara pa 12 ali 13.Jaz sem stara 12 let pa pišite kaj

Default avatar OBUPANAAAA NIA 04 Avg 2008 20:16

spoštovani

vem da ta tema ni primerna na tem mestu , toda nwm na koga se naj obrnem ker sem zelo sramežliva.moj problem je v tem da me mučijo vetrovi in to vsakdan,nwn kako se jih naj znebim do šole,ker jih doma nikakor ne morem zadržati v šoli pa ne želim zarad tega izstopati. prosim da mi pomagate kaj naj storim. a je za to kriva prehrana ?(če je mi pliss naštejte ktera hrana povzroča vetrove) , a obstaja kaj takega ktero sadje oz. prehrana da nimaš vetrov , v glavnem bom kar prešla k bistvu zanima me vse o vetrovih ker ME JE fulll sran zarad tegaaa. (kako se jih naj znebim , kako se naj prehranjujem da ne bom imela vetrovee,)))

LEPOOO PROSIMM ZA ODGOVOR V ČIM KRAJŠEMMM ČASU KER SEMMM FUL FULLL OBUPANA

LP

Avatar Andreja 05 Avg 2008 09:32

Uporabi malo iskalnik: http://med.over.net/search/ poleg tega lahko poiščeš še po temah, ki so objavljene na forumu Družinska medicina in Urgenca. Link: http://med.over.net/forum/index.php?act ... rija&kat=2

Problemov ne bomo rešili z istim načinom razmišljanja, kot smo jih ustvarili.
Albert Einstein

Stojim Vam ob strani.

Default avatar nickaxx1 05 Avg 2008 17:22

TO JE ČIST NORMALN, NENA SE SEKIRAJ

Default avatar [email protected] 28 Avg 2008 16:17

rebelde so najbolši !druge skupine so za en drek!

Default avatar pikyca 08 Okt 2008 19:50

a kdo hoče moj msnnnn??????hehe

Default avatar PATY 02 Mar 2009 18:28

otroška klepetalnca je fulll dobra še posebi kviz lepo je biti pameten
sam klub je samo za registrirane to je full beda nej bo tut za ne registrirane pa da bi se poleti lahk kopaall v jezeru

Default avatar PATY 02 Mar 2009 18:28

otroška klepetalnca je fulll dobra še posebi kviz lepo je biti pameten
sam klub je samo za registrirane to je full beda nej bo tut za ne registrirane pa da bi se poleti lahk kopaall v jezeru

Na vrh