Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ginekolog v Kopru

Ginekolog v Kopru

Pozdravljeni!

Ker se kmalu selim na primorsko sem primorana zraven vseh ostalih zdravnikov zamenjati tudi ginekologa. Zanima me, če kdo lahko katerega priporoči (da se posveča svojim bolnicam, da je dober)?

Hvala!

Deja srčno ti priporočam ginekologa v Izoli dr. Lovšina, ampak žal on jih ima preveč. Ne vem, če bi se še kakšna luknja našla. Posveča se ti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in je od taboljših ginekologov. Saj tudi ostali so vsi ok. ampak ta dr. Lovšin je pa faca, zelo prijazen, potrpežljiv te posluša, ko mu kaj poveš, ko sem bila noseča me je tako čuval, da ni prišlo, do splava. In še in še bi ti lahko naštevala. Samo ne hodi dr. Miloševiću v Koper, on je eden kreten. Ko sem bila v bolnišnici ležala zaradi grozečega splava in z mano je bila v sobi mamica z 23-tim tednom nosečnosti. Bil je pač slučajno ta Milošević dežuren in boga mamica se je tako mučila, on pa ji govoril, da je to viroza. Ohhhhhhh viroza je bila v njegovih možganih, saj je boga mamica naslednji dan ob 12. uri rodila deklico 580g. težko. Je preživela in sedaj 13. aprila bo imela 3. leta.

Pojdi najprej vprašati v Izolo, če kateri ima fraj ginekolog, če pa ne, pa upam, da ti bo še katera druga koga drugega gin. priporočala.
Upam, da sem ti kaj pomagala.

lp, Doroteja

Dobro se z dobrim vrača:-)))

Tudi jaz sem sse preselila na obalo in bila v enaki dilemi kot ti. Pa sem poklicala v Izolsko bolnisnico in rekla, da rabim ginekologa.
Moj ginekolog je dr. Ravnikar, prav tako v bolnišnici v Izoli.
Nekaterim ni vsec, zato sem sla s strahom tja. In sedaj me ni vec strah. Do mene je bil zelo prijazen, profesionalen in strokoven. Se pa baje ukvarja tudi z neplodnostjo, tako, da ce bodo kdaj tezave na tem podrocju, nam bo prislo prav 😉
Telefon: 05/66 06 368

nova
Uredništvo priporoča

Mene pa zanima, kako ste prišle do ginekologov v izolski bolnišnici. Sama bi tudi rada menjala ginekologa (rada bi k dr. Lovšinu ali dr. Daisingerju), pa so me zavrnili, da že eno leto ne sprejemajo novih pacientk k nobenemu njihovemu zdravniku, menjujejo pa lahko le tiste, ki so že njihove pacientke.

Ž.

Mene pa zanima ali kdo ve kako je pri ginekologinji v izolskem zdravstvenem domu (Nives Rožič Vičič). Meni so dejali, da menda se sprejema pacientke.

Jaz pa sem studentka in bi tudi rada imela ginekologinjo v Izoli. Punce, pomagajte!

dr. Rožičeva še sprejema. Ene punce jo hvalijo (večina), nekatere pa niso zadovoljne. Jaz sem se ravno naročila pri njej, medtem sem pa zanosila (in krvavela)in sem ostala pri Vitezici. Se mi ni zdelo smiselno menjavat v taki situaciji.
Kaj mogoče veste če se tvoj karton prenese ali naredijo novega?

pubcee samo rožičevi nehodte ki je grozna, neprofesionalna in odganja sama paciente od sebe, obuup od zenske

puncee samo rožičevi nehodte ki je grozna, neprofesionalna in odganja sama paciente od sebe, obuup od zenske

no pa še jaz da povem svojo izkušnjo, če bo kdaj kaka punca še rabila info.. rožičevi v izolo nikakor ne priporočam. jaz sem zanosila in mi je potrdila nosečnost, dala slikico in čez 1 teden sem splavila in nato mi je rekla da je že takoj vidla da so problemi?!?! ampak ni pa mi tega povedala; ko sem ji povedala da me čudno stiska v desnem predelu pri jajčniku mi je rekla da ona nima nič s tem in da je to problem prebave in naj vprašam drugega zdravnika – ker njo jo imam zato ker… hm a ne

po splavu me je 2x poslala domov da je vse ok nakar sem šla za preventivo še drugemu ginekologu na pregled kjer je ugotovil, da nikakor ni vse ok in me pod nujno poslal v bolnico in nato na operacijo – 2x; če bi poslušala rožičevo in ostala doma z bolečinami bi se mi vse vnelo in niti ne želim razmišljat o temu kakšne bi bile lahko posledice ..

Bila na pregledu pri Rožicevi prvič in zadnjič. Ker sem se preselila na obalo, ne bilo potrebno k nekomu it na pregled… ampak k njej nikoli več. Takšnih bolečin še nikoli nisem doživela, pa mi bil moj prvi pregled, tako da mi je že znano kako to gre.. nwm kako to dela Rožičeva, ampak to niso ble samo bolečine, ker je neprijetno.. to so ble bolečine, bolečine in peklo me je ko hudič… še nekaj ur po pregledu sem malo krvavela kar se mi prej ni dogajalo. Moj zaključek:ne hodit k Rozicevi.
Lp

Kater ginekolog na obali je vredu?

alora da vam povem anka moje mnenje:
Dr. Mrkajič Mladen v Luciji, je privat s koncesijo, in meni je super

No naj še jaz povem, zakaj ne k dr. Rožič.
Ko sem zanosila so mi štiri punce rekle, naj jo menjam, ker je grozna. Jaz pa seveda, dokler mi ni nič naredia ne bom nobenemu verjela.
In res. Pride prvi pregled vse ok. Najprej fali za 4 mesece datum rojstva, ampak ok, se zgodi.
Pride drugi pregled – nuhaln, 12. teden – vse poteka ok, zaprosim za slikco. Dobim slikco, s možem prideva do parkirišča, cela vesela, da je vse ok, pogledava na slikco in ugotoviva, da je na fotografiji najinega otroka zapisano ime neke druge punce, ki je imela pred mano pregled. Grem v ordinacijo in zaprosim za drugo fotografijo, če je možno. V čakalnici čakam 20 minut in ponovno potrkam in zaprosim za fotografijo, ali pa naj mi dajo nazaj te ki so, bom že pobelilala ime in bo vse ok. Namreč se mi je zelo mudilo v službo in res nisem mogla več čakat. Zmenimo se, da me pokličejo in povejo kaj so uredili. Čez pol ure me kličejo, naj pridem na ponovno slikanje, oz. da bom dobila slikico v 16 tednu, ker v sistemu moje slike ni več. Pa rečem, da hočem imet tudi od 12.tedna in da je ok, naj mi dajo te slike in ne bom komplicirala. Pošljem moža po slike. On jih dobi: prerezane, zmečkane in prebelilano ime. Vrnejo mu 5evrov, ki sva jih plačala za slike. Ok, doma se nekako pomirim in si rečem, ne si razbijatglave, važno, da je otročiček zdrav.
Pridem v 16. tednu. Komaj čakam, da vidim malo bitjece, polna energije in srečna, ker sem dočakala pregled. Doktorco lepo pozdravim in vprašam kam naj grem (v smislu, ali naj se usedem, ali se grem preobleč, ali se uležem za ultrazvok). Nakar me pogleda in začne kričat, prisežem, kričat name: Kaj ne vidite, da nekaj delam, usedite se in čakajte. Ne morete vedno bit na prvem mestu, jaz sem na prvem mestu, moram najprej vse posprvit na mizi in si uredit za naslednjega pacienta. Vedno ko pridete hočete biti v središču pozornosti. Bodite potrpežljiva, kaj ne vidite, da urejam stvari. Vedno hočete, da vedno najprej vas pogledam, jaz pa delam drugo!
Ona kriči name jaz pa tiho kot dvoletni otrok z odprtimi očmi in usti do stropa poslušam in v šoku mi ni jasno kaj se dogaja. Ona pa ene tri minute kriči name. Jaz se usedem in jo še vedno gledam, ona še vedno kriči name in neprstano ponavlja, da si želim biti v središču pozornosti. Potem mi na grob način reče: Kaj me tako šokirano gledate, kaj ne morete počakat, da končam svoje delo. Jaz pa kot majhna punčka: Jaz se opravičujem, samo pozdravila sem in vprašala kam naj grem, ne razumem kaj je narobe. In ona: Narobe je, ker ne morem takoj se z vami ukvarjat. In jaz itak solzne oči od živcev in ji rečem, da če ima slab dan naj se ne spravlja na paciente, ker ji nisem hotela nič slabega. Še vedno v šoku, veselje do pregleda itak izginilo, nič mi ni jasno, solzne oči. Ona pa pokliče sestron in hladno reče: Pripravite jo na ultrazvok! Jaz, ko ena mona, se uležem in sem tiho. Še vedno mi nič ni jasno. Ok. Zagledam moje malo bitjece, ki mi je vrnilo malo veselja. Ga vidim kako se premika in se nasmehnem, ona pa: Ležite pri miru in si dajte roko pod glavo in glejte. HALOOO!!! V tem trenutku mi je počlo. Ubije ti dobesedno vso veselje do nosečnosti in otroka. Ležala sem tiho do konca pregleda. Pregled se konča, vprašam, če je vse vredu, ona reče, da ja. Sestra mi določi datum za morfologijo jaz pa ji rečem, hvala, vendar v vaši ordinaciji me ne vidite več. Razložila sem ji kaj se je zgodilo, itak ponovno v jok od šoka. Ona pa mi samo prikima, češ vem koliko je ura.
Se mi je zdelo prav, da delim z vami. Ker res, res nisem nikoli pričakovala tako izkušnjo.

Lep pozdrav in upam, da najdete človeškega in dobrega ginekloga!

To moraš prijaviti direktorju zdr.doma in tudi na ministrstvo za zdravje. Ne sme se tako obnašati in mi ne smemo tega dopustiti. Njen odnos mora biti profesionalen in odgovoren do pacienta. To ni njena dnevna soba, ampak ordinacija. Zahtevaj javno opravičilo in odškodnino za pretrpljene psihične bolečine. Če ni v stanju delati s pacienti, naj gre na fronto v Sirijo, naj si najde delo v vrtnariji, tam ji ne bo treba govoriti, in naj prepusti mesto drugemu zdravniku.

Direktorju bom zagotovo prijavila. Sele zdaj, ko je minilo nekaj ur od dogodka mi je žal, da sem bila tiho. Po navadi takoj kaj bleknem ko mi ni prav. Tokrat sem ostala tiho od soka in mi ni blo jasno, pred sestro pa nisem zelela delat skandala. Se zdaj mi ni jasno kaj se ke zgodilo, res. Obup.

Dr. Mrkajic v Luciji je baje super. Upamda sprejema paciente.

No da še jaz povem – danes sem bila na pregledu in jaz kaj takega še nisem doživela – ko sem izrazila neke skrbi glede prejšnjega brisa me je tako nadrla, kao da kaj si mislim, da je ona naredila glede svojega dela use tako kot mora, da ostale stvari se nje ne tičejo. In ko sem hotela karkoli pojasniti (in se opravičiti – čeprav se nisem imela za kaj…), me sploh ni pustila do besede in se drla na mene da naj že neham govoriti, da sedaj ona govori, in da mi ima veliko za povedat in da si ne bi drznila kaj vmes reči dokler ona govori… uglavnm use skupi je blo wtf, tale rožičeva je res podn od človeka, vsekakor jo bom prijavila.

Odgovor na objavo uporabnika
stran od dr rožič, 10.08.2022 ob 14:57

No da še jaz povem – danes sem bila na pregledu in jaz kaj takega še nisem doživela – ko sem izrazila neke skrbi glede prejšnjega brisa me je tako nadrla, kao da kaj si mislim, da je ona naredila glede svojega dela use tako kot mora, da ostale stvari se nje ne tičejo. In ko sem hotela karkoli pojasniti (in se opravičiti – čeprav se nisem imela za kaj…), me sploh ni pustila do besede in se drla na mene da naj že neham govoriti, da sedaj ona govori, in da mi ima veliko za povedat in da si ne bi drznila kaj vmes reči dokler ona govori… uglavnm use skupi je blo wtf, tale rožičeva je res podn od človeka, vsekakor jo bom prijavila.


V bodoče bo treba vestno prijavljat vse, kar se nam na zdi ok, na vseh področjih v zdravstvu,  ker drugače bomo končali tako kot tisti hrvaški novinar, ki se je trudil biti prijazen še dve uri pred smrtjo. Tole ginekologinjo je pa treba nujno kaznovat, prijavit, mogoče snemat njene izpade. Mislim, mi jih plačujemo, da se do nas obnašajo, kot da smo prvošolčki.

No, tudi jaz sem zanosila koncno in ker je v Avgustu dr. Rozic menjala dr. Mrkajica, sem morala k njej. Ze tako mi je bilo slabo, da sem komaj stala, cakala sem tam na stolu nekih 20 minut ona delala kar pac je.. Zenska naredi UZ , pravi dvojcki, samo pod enim vidim kri, tako da ta bo sel… Nato pravi, tako je vseeno ce ste moja pacientka, ker imate dvojcke, to tako ne vodimo mi, tudi Mrkajic vas bo naprej poslal, v Ljubljano… ker oni edini lahko zdaj z z dvojcki… mi smo samo kooedinatorji in pisemo napotnice, seveda ce se bo drugi obdrzal, lahko pa gresta oba, ker ponavadi ce eden gre, potegne se drugega za sabo … na moja vprasanja sploh nisem dobila odgovora… moram pa reci, da je sestra izjemno prijazna, samo kaj ko je ta dr. Rozic res grozna. Potem bi morala priti se na en pregled, pa me klice sestra in prestavi, ker je Dr. zbolela, ok .. pa pravi ona meni; pa Dr. je narocila da prinesete izvide iz Ljubljane, kako je bilo … V kaksni Ljubljani?!!! Saj me ni nikamor poslala… Tukaj je bilo pa zame konec, ze prej sem imela cisto grozen obcutek, tole da pa sploh ne ve kam me posijla pa nikakor ne bo šlo… tako da sem lepo prelezala do konca dopusta Dr. Mrkajica ( ki je prijazen, pozoren, razlozi vse lepo) tako da sem imela sreco, da Dr. Rozic moje nosecniosti se ni prijavila v ZD Izola, ker drugace ne bi mogla nazaj k Dr. Mrkajicu oziroma lahko samoplacnisko. Jaz iz mojih izkusenj ne priporocam Dr. Rozic, zame to ni ginekologija, ki jo jaz potrebujem… Celo zivljenje in prvi porod sem bila pri Dr. Šelih Caliste -Domzale, ki mi je bila izjemno pri srcu, ko sem se pa preselila, pa mi je predalec , tako da Dr. Mrkajic absoluten favorit zame!!! Tudi sestro ima izjemno prijazno, tako da vse štima v kompletu !!!

New Report

Close