Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Cuden odnos:/

Cuden odnos:/

Pozdravljeni. Imam namrec problem, sedaj mutim z nekim fantom ce lahko temu tako recem..namrec poznam ga ze 5 let..stara sem namrec 21(oba sva isto) in ze prej smo se druzili 5 let nazaj z mojimi frendi in njegovimi hodili malo ven sva zamutila ze takrat..vmes pa se samo obcasno kje videla zivjo in nic drugega..to poletje me je kliknil na fb in sem ga skenslala ker se namrec imela fanta in mi ni bilo do pogovora z njim..potem me je oktobra spet kliknil in se mu odpisala..namrec zelo lepo je napisal da se je doskrat spomnil name in da je videl da mam fanta pa ni hotel kaj dosti.. in kako sem kaj pocnem kaj in tko skos sva se mrnila 1 mesec skod smsje po fbju karkoli pac od jutto do vecera od sms jutro do lahko noc..potem pa sem se odlocila ko ni nic omenil da bi se vidla sem rekla jaz ce se lahko vidva..ker mi pa je povedal za situacijo katero ima doma..da veliko dela v sluzbi in doma v delavnici da sluzi se doma..sem vedela da nima veliko casa in da ga je nazadje punca pustila prav zato ker ni imel skoraj nic casa ceprav je vredu clovek.. no sva se dobilq za pou urce predn je sel v sluzbo v nocno me objeu dau mi je lupcka na usta no kar ene 4 lupcke in okej potem mi ni nic pisal sem mu jaz po kasnih 2 urah lahko noc pa to sva se potem normalno slisala vprasal me je kako se mi zdi ko sem ga vidla po dougm casu…sem rekla da usecn pac drugacen na bolsi nacin in on je isto reku da sem mu usec..sva sla potem cez par dni na kavo.. potem pa je kar nekaj mi komaj odpisvau skos je delau doma v sluzbi skos bolj se nisva 3 tedne vidla skoraj no mogoce 2 in sla na kavo med tem sva se ze skregala ker ni imeu nic casa pa sva 14 min z avtom narazen.. mimo mu je ko gre iz/v sluzbo.. pa pac mi ni bilo jasno kako si ne vzame casa niti 5 min.. dosti sva se kregala okoli tega potem je ze zaceu da zaenkrt nebo imeu punce da bi samo mutila kao mal boljsa frenda za tist..in sm rekla kako to misli da pac mutrnje je damo zacasno potem ei pa mogoce skupaj on pa je mislu vse skupaj pac zdravn mutenja..samo da nisva skupaj zaenkrat vsaj tako je rekel ker bima casa za skoraj nic ker je res po 12 ur v sluzbi ali vec dostikrat..pa se doma kaj dela..napisal mi je skos juttro pa vse..v 2 mesecih sva se videla mogoce 7x 8x kaj takega.. nazadnje vceraj na eni zabavi.. skos se lupckava na vse nacine tudi pred drugimi.. in mogocr se kaj kaj vec kdaj samo ne cisto vse!.. pac problem je samo ker on kar nekaj noce resno in ga nrkaj zadrzujee pa nevem kaj..nocem rinit v njega..skupaj sva sla domov vceraj vsak h sebi..tam sva plesala se pogovarjala pila..bila z njevomi frendi itd..sem se predstavila kot prijateljica ker pac je biu on tiho..telefona nikoli ne skriva vedno ga ima naglas..ni vedeu da bova na isti zabavi ko je videu da sem tam mi je takoj poslal snapchat.. potem sva se dobila nekje tam in bila celo noc skupaj potem..danes pa mi ni nic pisal niti jutro niti nic..kot da me ni..pa sva si prej skos ceprav se mu doskrst prevec zatizila s tem pisanjem da se nic ne spomni da pozabi name..klical me pa tudi nikoli ni.. ampak danes pa res nicc se nisva pogo jaz ne mislim zacet ker pac mi je bilo nekaj vudno vceraj…niti nevem pac itsk noce resno..to mi je dal vedit..ssmo vseno mi je malo bedno vse skupaj..nemorem pa stran od njega..ko ga vidim je konec..ampak bo treba nqrediti konec temu!..ker drugace ne bo slo in bom samo jaz trpela..:/ se mi zdi da me je uzeu prevec za svojo nekako za samoumevno da bom skos tukaj!…nevem druge nima pomoj3m niti se ne dobiva ker nima nekaj veliko casa..tudi med pogovori na telefonu nisem nic zaznala..ampk nikoli se ne ve..kaj mislite? Predlog? Naj pustim in bo ze kar bo? Ker si bo pomojm samo mislil tecna je, kaj hoce, skos tizi.. itd..hvala vnaprej za mnenja. Lp

Lahko kdo prosim napise svoje mnenje? Najlepsa hvala..:)

New Report

Close