Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nujno kupim kontracepcijske tablete

Nujno kupim kontracepcijske tablete

Nujno kupim kontracepcijske tabletke, skatlo ali vec. Placam tudi vec, ce je potrebno.

Jest jh imam se eno skatlo 🙂

Sem ti napisala na zasebno sporocilo.

nova
Uredništvo priporoča

Mateiiciica, si dobila moje zs?

Imam skatlico Yassminelle, uporabno do 2.2015, ki je ne nemeravam uporabiti in ti jo lahko prodam.
Ampak tole niso heci veš… če si že imela isto znamko potem mogoče pogojno ja, drugače pa niso vse ženske primerne za tabletke, oziroma so tudi različni tabletki primerni za različne ženske.
Upam, da veš kaj delaš.

Ursula22, sem ti na zs poslala.

Zivjo..mau sm pozna.. Jest mam lindynette ce se rabis, ti jih lahko jutri poslem 😉

Jaz imam še 3 škatle logesta če potrebuješ

IR1710, na zs sem ti napisala

tudi jaz imam… 2x Yaz in 3x Zoely (nova, bolj “naravna” tabletka)

meni žal nobene ne ustrezajo 🙂 LP

Dminx, napisi mi na zs, da se dogovorimo.

Oziroma mi sporoci tel da se dogovorimo, cimprej rabim. Sedaj vzamem Norlevo , tko da mi res v grlo tece. Prosim

Živjo. Tudi jaz imam še 1 šlatlico YAZ tabletk.

Antia1234, poslala sem ti zs, prosim poglej in mi odgovori.

Jaz imam 6 paketov yasminelle, podarim.

Ma ženske, no!!!! Saj to je prepovedano!!!!
Ne morete prodajat zdravil!
Ste se vprašale. če MOJBO je sploh ženka ki potrebuje za svojo lastno uporabo tabletke?
Če bi jih potrebovala za sebe, bi jih čisto vsak ginekolog napisal recept in jih nebi kupovala po forumu. Tabletke po odnosu , pa so v prostu pordaji v lekarni.
Ste se vprašale, da ne gre za prodajo belega blaga?

Po moje pa je kar nekaj žensk, ki nimajo dodatnega zdravstvenega zavarovanja.

Zdravo. Tudi jaz kupim kontracepcijske tabletke, če jih ima katera za prodati kakšno škatlo ali več. Cena po dogovoru, plačam po povzetju pri pošiljanju po pošti. Najlepša hvala za odgovore. Lep pozdrav 😀

Te smem vprasat zakaj ne prosis svoje G da ti jih napise na recept in sicer taksne ki jih sedaj uporabljas, ce jih. Tole mesanje KT se mi ne zdi ravno zdravo. Malo se pozanimaj koliko skode lahko naredijo KT zenskemu telesu, sploh ce jih nenadzorovano (s strani G) menjas kot gate, grdo receno.

New Report

Close