Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Dober ginekolog v Kranju

Dober ginekolog v Kranju

Rada bi zamenjala ginekologinjo, pa me zanimajo vaše izkušnje z kranjskimi ginekologi. Kateri so dobri/dobre?

Hvala za pomoč in lp!
Dijana

Vidim, da ti ni nihče nč napisal. Jest imam dr. Lavriča in sem zadovoljna z njim. Drugač pa poznam še dr. Malgajevo, ki je tud zelo v redu.

Definitivno dr. Reljić. če ne bi imela super G v Lj, bi si sigurno izbrala njega.

nova
Uredništvo priporoča

dr.Lavrič, dr. Handžar, sta zelo dobra in jih zelo pohvalijo,

dr.Urh (ki je pa v ZD v Škofji Loki)-imam ga sama in sem res zadovoljna.

Hmm, jaz osebno ne bi šla k ženski ginekologinji..tudi nobene ne poznam katero bi neki ful hvalili. Ampak to je popolnoma osebna odločitev..

lp

Če bi morala izbirat, bi izbrala Handžarja. Lavrič ima na grbi življenje otroka moje sodelavke, pa tudi sicer je njegov odnos zame nesprejemljiv, o strokovnosti pa več kot toliko ne morem soditi.

kateri ginekolog s takim dolgim stažem, kot je prof. Lavrič ni imel kdaj opraviti s smrtjo otroka, ki neverjetno boli tudi njih same???
Nihče ne govori o tem koliko otrok in žen je nekdo rešil…ampak koliko jih je izgubil. Zdravniki so ljudje in ne bogovi in GROZOVITO je to, da pišete o tem kateri ginekolog je kriv za smrt pacienta (otroka ali matere). Želodec se mi obrača ob tem, RES!!!!!
V življenju ne bi blatila zdravnika!!!
Kar se pa tiče izgube otroka-vsak ginekolog/ginekologinja se je že srečal s tem, samo to se ne izve vedno. Znano pa je, da najtežje primere dajo najbolj sposobnim ginekologom, ki včasih tudi ne morejo pomagati. Sem v teh vodah…tako da vem o čem pišem..
Kot pa vidim, poklic zdravnik več ni časten, kot je bil nekoč in slabo se piše tistim, ki se odločijo študirati medicino-razen če niso Bogovi.
Pa mislim da dr. Hanđar ne bi bil povsem navdušen, da nekdo pod njegovim imenom blati njegovega zelo dobrega sodelavca, saj se obojestransko zelo cenita!!

Jaz imam ginekologinjo v LJ, sem pa rodila v KR.
Dr. Reljić Branislav je bil dežuren, ko sem prisla v porodnisnico in je bil sobni zdravnik v sobi kjer sem lezala, in čakala na popadke. Je zelo mlad, prijazen, rad govori, odgovori na vsa vprašanja, ki mu jih postavis. Jaz sem dobila zelo dobro mnenje o njem.

Lavriča sem mela na viziti, nimam mnenja, ker sem govorila z njim sam par minutk, tako da tezko rečem.

Kolegica v sobi je imela izbranega ginekologa v Kr dr. handžarja, ki ga je vseskozi hvalila. Men osebno se je zdel super, da jo je prisel sam od sebe pogledat na oddelek, potem ko je rodila, pa mu tega ne bi bilo treba, pa jo je povprasal kako je itd. Skratka ona ga je zelo pohvalila.

Pol je pa tu še Gregorač, ki pa se men osebno zdi zelo grob. Pač moje mnenje.

Pol je pa tuki še ena zdravnica Kastrati LUmi, ki je bila včas ginekologinja od moje mami, ko je še delala v LJ, pa jo je tud zelo pohvalila. Baje sicer bolj malo govori, je bolj tiha, sam je baje tud ok.

Upam, da sem kaj pomagala.

lp

Izkušnje mojih znank in sorodnic bi povzela takole nekako:
Gregorač – grozljivo grob in netakten, včasih celo žaljiv
Malgajeva – netaktna in groba, sploh če se pacientka želi malce bolj kritično pogovoriti o svojem zdravljenju (zakaj, kako, čemu, … )
Rizner – zanesljiv diagnostik, ampak ničesar ne pove/ razloži, vede se, kot da mu je delo z ženskami odvratno
Podlipnik – sicer prijazna in da se z njo pogovorit, ampak se zgodi, da te po hitrem postopku nažene iz ambulante.

Če lahko počakaš, si izberi koga od mlajših ginekologov ali tistih, ki jih večina pohvali.
Načeloma je pa tako, da dokler ne pride do zapletov ali navzkrižnih interesov, so vsi približno ok.

Glede na svoje izkušnje in izkušnje svojih kolegic ti priporočam Urha. Je ne le vrhunski strokovnjak, temveč si dejansko vzame čas zate in tvoja vprašanja.

Rizner ni glih tako dober diagnostik, čeprav po tem slovi (jaz imam žal slabe izkušnje, tudi kolegica),

sicer pa imam handžarja, sem zadovoljna, enkrat sem bila pri Urhu in je sploh super.

Handžar je izjemen…prijazen, strokoven. Res kapo dol pred takimi zdravniki.

dr. Reiljič in dr Urh sta oba zelo fajn.

dr. Rejlic je najboljsi!

bila pri Riznerju na pregledu- totalno razočarana! Morala sem narediti splav zaradi zdravstvenih razlogov on me je pa nadrl kaj se grem in me tako surovo pregledal, da sem v joku šla iz njegove ordinacije. Moj ginekolog je dr. Urh in sem zelo zadovoljna z njim!

Samo ne Dr. Malgaj -zelo groba in žaljiva. Enkrat me je spravila do solz. Sem prosila za kontracepcijo in mi je kao rekla,da mi biološka ura že tiktaka,pa sem ji rekla,da nimam partnerja,pa ona spet,da v teh letih (takrat sem bila stara 31) moja biol. ura že tiktaka in da ne bom smela bit več zelo izbirčna. Višek nesramnosti!

Tisti dan sem se odločila,da zamenjam ginekologa. Zmeraj ko sem imela pregled pri njej sem bila vsa živčna in še vse me je bolelo pri pregledu.

Sedaj imam dr. Reljiča,ki je prijazen, spoštljiv,ni mu odveč odgovoriti na vprašanja in res se pri njemu dobro počutim. Sploh sedaj sem pomirjena,da imam dobrega ginekologaker sem v sladkem pričakovanju. 🙂

Tudi z Urhom sem imela dobre izkušnje (vendar je sedaj v ŠK.loki) in pa Handžarjem (ima dolgo čakalno dobo). Reljič nima čakalne dobe,tako da predlagam njega. 🙂

Sava Rant Hafner, samo je en minus ker dela v ZD Kranj samo ob torkih dopoldan. Recimo sem noseča in me je na pregled lahko po najboljših močeh naročila šele v 12. tednu in ne prej.
Prej sem imela Lucijo Vrabič Dežman je bila kar OK, samo motilo me je, ker je forsirala samoplačniške preglede, pa na pregledih mi je bore malo povedala, tudi če me je kaj zanimalo. 1x sem bila tudi pri podlipnikovi, katera se meni zdi malo panična na čase…ne vem no, je kar nekaj izbire. Handžarja je bil pa ravno takrat v službi ko sem rojevala in je ful prijazen in strokoven.

Mene pa zanima kje v kranju in kdo od dr je najbolsi in ima zasebno ginekolosko ordinacijo v kranju deli naj bi v lj na klinicnem in takoj uspe z inseminacijo da starsa dobita otroka kljub temu da so zdravstveni problemi lepo prosim ce kdo ve in na koga se naj obrnem obupana

Pojdi v Ljubljano, je res, da je treba popoldanske ambulante plačat, sam se pa splača.
Super strokovnjak za neplodnost je dr. Drobnič.
Odlična ginekologa sta dr. Kavšek in dr. Lučovnik
Odlična ginekologinja je dr. Vesna Fabjan Vodušek

Veliko sreče!

Berem vaše komentarje in se sprašujem, kaj se dogaja z dr. Vrabičevo. Hotela sem se naročiti pri njej, pa ugotovila, da jo nadomeščajo druge. Jaz kranjskih ginekologov razen nje in dr. Fazarinc, ki je nekoč tudi delala v Kranju, ne poznam, mi je pa bila dr. Vrabičeva povsem všeč. Kar škoda mi je, da se ne morem naročiti pri njej. Sem poskušala pri dr. Podlipnikovi, ki jo nadomešča, ampak je bila odložena slušalka v času za naročanje. Je morda kateri kaj znano, kako se sploh naročiti, če jih ni možno priklicati na telefon? Baje štrajkajo, ampak nujne primere pa menda naročajo, kajne?

Tudi mene zanima, ker ginekologinja je dobra v Kranju in mogoče sprejema nove pacijente ali kdo ve kam se lahko obrnem

New Report

Close