Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje pajkice za nosečnice

pajkice za nosečnice

Pozdravljene!

Mogoče katera ve, kje kupiti kakovostne, pa po možnosti ne predrage, pajkice za nosečnice?
Sem gledala v H&M na Rudniku, pa so imeli samo XL, razvlečene do neba…
Ali jih je katera po nosečnosti dala predelati, da jih je lahko nosila naprej?
Hvala vsem za odgovore!
Lep dan, vanilka

Trenutno sem na lovu za malo toplejšimi pajkicami, morem kej pogledat okol…sem pa v H&M dobila M velikost , ki so super, za doma, za ven pretanke….
So pa tako elastične…da sej ne vem če jih bo potrebno predelat…bomo videli…
lp

Vanilija in Katkacopatka!

Jaz sem jih kupila v trgovini Stradivarius v Celju. Tudi v MB jih imajo. Niso ravno zelooo debele, ampak so super za zdej. Cena ugodna- 9,95eu in v 4 barvah mislim. So sicer malo višje, lahko fajn pokriješ tebušček, če te pa to moti, si jih pa lahko tut fajn dol zavihaš. Meni so res super.
Upam, da najdeta kar iščeta 🙂
Lp

nova
Uredništvo priporoča

hvala…sem tudi sama kupila v stradivariju ene…ampak…ker niso prav nosečniške…me full moti una elastika na trebuhu,…morda ne prenašam dobro kj čem…:)))

Jaz sem prav nosečniške pajkice kupila v Leclercu v Ljubljani, najbrž jih imajo tudi v Mariboru. v njih se res fajn počutim in me nikjer nič ne tišči. Kupila sem si še nosečniške kavbojke in eno bluzo. Imajo lepe, kvalitetne stvari iz nosečniške linije in cenovno ugodnejše.

Hvala vsem za odgovore! Celje in Maribor sta res predaleč, bom pa pogledala v Lec., sploh nisem vedela da imajo tudi stvari za nosečnice!
Hvala in lepe praznične dneve!
V.

Tudi jaz nisem vedela za Leclerc in sem prav na forumu zasledila nekaj časa nazaj. Sem potem šla tja (v Ljubljano) in si nakupila kavbojke, dve majici in eno krilo. Res so ugodnejši od nosečniških trgovin, pa kar je meni bolj pomembno tudi kvalitetno. Za prvo nosečnost sem se oblačila v H&M, vam povem poden od kvalitete. Vse se je s pranjem razvleklo in kaj imaš od tega če si kupil za ceno ene majčke dve? Res meni tam ni kvaliteta doma. Bolj sistem: kupi, operi, zavrzi 🙂

jaz sem zadnjič zasledila na eni spletni strani neke firme nosečniških oblačil, da jih imajo v Lec. če se spomnim ali pa pomotoma spet najdem to spletno stran jo prilepim…

lp

Zdravo 🙂 Pajkice sem naročila prejšn mesec v trgovini http://www.trebuscek.si/pajkice.html ….zelooo zadovoljna! Sem v 7mes in mi je cool, ker je visok pas, pa razegljive so. Lepo nosečnost nosečke 🙂

New Report

Close