Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje kapljice proti krčem

kapljice proti krčem

Katere kapljice proti krčem ste uporabljale? Katere so najboljše?

Mi smo uporabljali kuminin sirup in ga še danes pri letu in pol. Ko ga je začelo tiščati po trebuščku, smo dudo pomočili v sirup in je bilo kmalu dobro, danes pa damo eno malo žličko. Sirup je zelo sladek in je treba biti previden, da se otrok ne navadi na to sladkobo.

Tudi mi uporabljamo kuminin sirup od tretjega tedna dalje. Sem hotela kapljice Sab simplex pa mi je patronažna rekla NIKAKOR!, v lekarni pa , da je še prezgodaj. Pozabila sem pa vprašati od kdaj naprej lahko daješ.

nova
Uredništvo priporoča

Mi smo imeli homeopatske granule. Pomagale so takoj.

Kje se pa kupijo te granule? Najbrž kje v Avstriji… Pri nas mislim, da so te homeopatske zadeve še prepovedane…

Antiflat, ki se ga kupi v Avatriji. Pa ga nisem kaj dosti uporabljala, ker tudi krčev ni bilo kaj dosti.

Aja, točno! To je to, mi je enkrat ena znanka rekla , da so neke ful dobre kapljice , samo da jih imajo le v Avstriji (ne Sab Simplex), nekaj na “A” da je, ani vedela kako točno se imenujejo.

AnaAna, pri kakšni starosti jih pa lahko začneš dajati?

Takoj ko se krči pojavijo. So na rastlinski bazi in nima veze koliko je otrok star.

Hvala za odgovor. Zdaj pa letim gledat, če je Miklavž že kaj prinesel….

jaz sem uporabljala Lefax in so res pomagale..mi jih je nosil sorodnik iz Nemčije, ker jih tukaj ni bilo za dobiti..baje pa da jih imajo v Avstriji..

LP Jullie ******************************* http://jullie.moj-album.com/

Antiflat. Od prvega dne dalje. So na osnovi kemije, ker kapljice na osnovi zelišč pomagajo predvsem staršem.
Tamala je imela take krče, da se nam je “glava odpirala” tri mesece in nismo uporabljali nobene kemije samo “kumina-komarček-janež-blaževžegen-kapljice”. Pri drugem smo pa rekli, da nima smisla mučiti otroka in smo mu dali Antiflat. Nič krčev.

Kje se dobi ta Antiflat- hči je imela tako hude krče, da se nam je mešalo.

Katrin,,, , dobijo se v Avstrijskih lekarnah.

Pikamika, če še vedno potrebuješ ime homeopatskih granul, katere smo mi uporabljali, ti sporočam, da se imenujejo Colikind-Kompleks, kupili smo pa jih v lekarni Arnika v Škofji Loki. Tudi te lahko daješ od prvega dneva starosti dojenčka. Če pa rabiš še tel. št. pa napiši, jo bom posredovala. Pa oprosti, ker nisem tako dolgo odgovorila.

mi pa nismo nič kapljic kupovali, jaz sem ukinila v svoji prehrani KML in krčki so čudežno prenehali.

Katja26, super, če bi lahko napisala telefonsko številko. Kako pa se te granule dajejo dojenčku?

Lekarna Arnika, 04/513-1984
Ti jih pošljejo tudi po pošti.

Tako kot je že ninny napisala, ti jih pošljejo tudi po pošti. Sicer se pa granule raztopijo v vodi in jih daješ dojenčku z plastično injekcijo direktno v usta 10 minut pred hranjenjem. Pa tud gospa iz lekarne ti vse napiše na listek in injekcijo tudi priloži. Najbrž pa tudi veš, da se za homeopatska zdravila uporablja vedno samo plastično žličko.

Super, najlepša hvala!!! 🙂

Nam pomagajo nekaj malega antiflat, najbolj pa Colic calm homeopatska tinktura. Koroške kapljice ne pomagajo nič.

New Report

Close