Med.Over.Net

Nosečnost

Podpora, nasveti in vzpodbudne besede, ki vam pomagajo v trenutkih negotovosti, ko pričakujete otroka. Izmenjajte nosečniške radosti in tegobe.

vgnezditvena krvavitev

Default avatar

astrid74

Pokliči ginekologa in povej, da si naredila test, bil je pozitiven, nato pa si krvavela. Kaj to pomeni? Lahko nič posebnega, ob vraščanju posteljice v maternično sluznico pride do krvavitve.

Več pa ti bodo povedalina pregledu.
Default avatar

pomlad 13

Zdravo
Ali mi kdo lahko svetuje.rada bi zanosila.ta mesec sem bila100%,da nama je uspelo.menstruacijo imam navadno na 24,25 dni.tokrat sem imela 24.dan samo rjav izcedek, nato cez dva in tri dni, nato pa krvavitev:(
Default avatar

naredi test

Naredi test lepo prosim.
Default avatar

pomlad 13

Zdravo
Ali mi kdo lahko svetuje.rada bi zanosila.ta mesec sem bila100%,da nama je uspelo.menstruacijo imam navadno na 24,25 dni.tokrat sem imela 24.dan samo rjav izcedek, nato cez dva in tri dni, nato pa krvavitev:(
Default avatar

Tamala 123

Pozdravljeni, mela sem 8. Junija zadnjo mestruacijo trajala je 7 dni kot zmeraj mestruacijo mam zmeraj na 28 dni najvec mi je zamujala 4 dni. Zadnjo bi mogla dobit 5. Julija a je nisem dobila na soboto 8. Julija so se mi zaceli pojavlat krči in bolecine v trebuhu. Ker sem bla radovedna sem 12. Julija naredila test in je bil pozzitiven dva dni za tem v soboto sem zasledila manse kaplice krvi mislila sem da je ugnezditvena krvavitev. A naslednje jutro je bila se močnejša krvavitev in zaj več ne vem a je ugnezditvena al kaj je. Hvala za odgovor
Default avatar

čim prej na pregled

Pozdravljena,

kako pa je zdaj s krvavitvijo? Je še prisotna ali je izzvenela? Če je bil test že pozitiven, je prepozno za vgnezditveno krvavitev, imajo pa nekatere ženske krvav izcedek v prvem tromesečju in kljub temu zdravo nosečnost. Bi pa žal lahko šlo tudi za spontani splav. Jaz bi se na tvojem mestu čim prej naročila na pregled pri ginekologu, da preveri, kaj se dogaja. Srečno!
Default avatar

Breskvica12

Anonimen
Zivjo! Mene pa nekaj zanima in sicer vceraj in predvcerajsnjim sem imela zelo rahlo roza izcedek iz noznice do 2x v dnevu in me zanima ce bi to lahko bila vgnezditvena krvavitev... Poleg tega mi je ze 2 dni slabo, glava me boli in spika me v spodnjem delu trebuha pa tudi prsi me bolijo... Sicer bi pa M morala dobiti prihodnjo sredo.

Hvala za vase odgovore!