Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Lepa fantovska imena – pomoč

Lepa fantovska imena – pomoč

Pozdravljene,

ja, gotovo je to že premleta tema, ampak bi vseeno prosila za pomoč.
Pričakujem fantka..in bi res prosila, da napišete čimveč fantovskih/moških imen, ki se vam zdijo lepa…
Zdi se mi, da je za punčko tako lahko izbrati ime, medtem ko imam s fantkom kar nekaj težav :)))

Hvala lepa:)

se strinjam, da je za fanta težje izbrati ime… meni je všeč žan, gal val, dragemu pa nejc, ian, tijan.

Nejc, Tevž, Tian, Anže, Kris, Jaša. Potem pa tudi meni zmanjka idej.

nova
Uredništvo priporoča

Raznih NajevPajevTajev in ostalih Pajapatkov ne bom naštevala, evo ostalih:

Stanko
Marko
Jožko
Branko
Mirko
Janko
Stojko
Rastko
Žarko
Srečko
Darko
Slavko
Vinko
Stanko

Cene
Nace
Ciril
Metod
Peter
Pavel
Ivan
Lojze
France
Janez

Drago
Andrej
Iztok
Rok
Matej
Boštjan
Robert
Roman
Uroš
Primož
Jure
Dane
Dejan
Zmago
Aleš
Goran
Tine
Bine

Pri nas sta Lin in Tai.

您是否是汉语?

Brin in Dan

Hej žaba, Martina si pozabila!

aja ja maš res 🙂
sem dala pa Tineta 🙂 in Bineta.

Meni je pa lepo ime Tjaž. In bi ga dala svojemu otročku, samo je sodelavcu, s katerim sva si precej blizu, tako ime in bi si lahko kdo kaj mislil :).

Ja, ja Žaba, mi imamo Martina, pa Jerneja, dobimo mogoče še Timoteja.
Naši niso uvoženi iz gostiteljice OI:))))))))

Mal heca pa mora bit…..

Anže

Čestitke za prirastek. Pa še za zdravo pamet; končno nekdo, ki ga še ni zapustila :)))))))))

Evo to. To je najbl važn :))))

Kaj se je zgodilo z dobrim starim Matjažem – zgleda je dokončno zaspal v uni svoji votlini. Pa še problema s sodelavcem ne bi blo. Hm.

Kul, kaj pa kakšen Damjan, pa Domen, pa Lovro alias Lovrenc; pa še kaj bi se našlo. Sicer pa, mi bomo verjetno punčko imeli, zato se ubadamo s povsem drugačnimi vprašanji. Je pa tak, da je treba biti na vse pripravljen. Dobro izberite.

Jakob, Matija, Matic, Žiga:):)

Primož

Moj bo Gašper-pomeni pa zaklad v srcu; meni osebno je pomembno, da ima ime pomen.

Mene pa Gašper asocira na peč in mi je zato takšno prismuknjeno ime 🙁 Kot bi bil Kiperbuš.
Ko smo bili mali, je naša babica kurila v gašperju.

Mene pa Gašper asocira na peč in mi je zato takšno prismuknjeno ime 🙁 Kot bi bil Kiperbuš.
Ko smo bili mali, je naša babica kurila v gašperju.[/quote]

🙂
No, pa ni kurila v gašperju, ampak v gašperčku …;)

New Report

Close