Najdi forum

Ali sem noseča?

Pozdravljeni!
Imam en problemček in sicer pred 3-4 tedni sem imela zaščiten spolni odnos menstruacija pa mi že zaostaja 13 dni.Nimam kakšnih znakov npr. bruhanje, slabost..itd..samo ko ležim in ko vstanem se mi malo zmoti. Samo mislim da to ne bi kaj vplivalo…Za prsi pa ne vem malo me že bolijo ko se jih dotaknem..Naredila sem tudi nosečniški test pa je bil negativen..mogoče je bil negativen zato ker sem ga prezgodi naredila mislim da po mal manj ko dveh tednih spolnega odnosa.Lepo prosim pomagajte mi ali sem noseča ali ne?

kaj pa ce bi zdj test ponovila?

ja ga morim kupit sam bom mal dle časa trajalo ko more bit to skrivnost glede staršev..drgač pa hvala! pa če se še kej spomneš bi prosla da mi napišeš.

nova
Uredništvo priporoča

Tuakj se lahko gremo sam loto in ti rečemo da si ali pa da nisi. Za zihr boš vedla samo s testom.

Znaki ki jih opisuješ so pa lahko čisto normalni pojavi ob ovulaciji … pa psiha dela marsikdaj tudi svoje.

V Lekarni imaš test Baby check, ki ima dva lističa not in je full poceni … tako da sam korajžno enkrat mimo lekarne – saj starši ne bodo vedeli. 🙂

Aja … če si imela zaščiten odnos je zelo zelo zelo malo možnosti, da je prišlo do nosečnosti. Še pri nezaščitenem odnosu so možnosti majhne. 🙂 Pa srečno.

Najlepša hvala za nasvet!! Naredila sem test in je negativen..torej super (čeprav si želim otroka vendar sem premlada..)Hvala vsem za pomoč

19.8 sem imela prvi sploni odnos….imela sva kondom…in takoj ko mu je prišlo ga je tudi zamenjau zaradi varnosti….ampak mene useeno malo skrbi…ali sem lahko useeno noseča….vem da je malo trapasto ampak menstruacijo imam ponavadi 10. v mesecu…to je kar še nekaj dni do takrat…jaz pa sem zelo živčna….torej…ali bi lahko zanosila vkljub taki zaščiti?

samo eno stvar imam za napisat:zanima me koliko si stara…in,ali se ne znaš odpravit do lekarne po test???

Nobena stvar v življenju razen rojstva in smrti sicer ni 100%, pa vendar: če imaš menstruacijo okoli 10.- in si imela spolni odnos 19.8.; hkrati pa si ves čas uporabljala kondom, je verjetnost zanositve izjemno majhna.
Seveda pa nismo jasnovidci in v primeru, da te skrbi, je morebitno nosečnost za preveriti s testom: najmanj 15 dni po spolnem odnosu – ta čas pa je že minil.

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

zamorcek, ni panike, nisi noseča.

lepdan, Nina P, za test je še prezgodaj, ker še ni minilo 15 dni, al jaz ne znam štet od 19 do 30 ?!

Znaš, znaš, ampak jaz očitno ne znam:))))))))

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

teden dni po končani menstruaciji me je fant s penisom božal po nožnici.Vendar mu je prišlo šele pozneje.ali sem noseča?
ko sva čez dva dni hotela imeti spolni odnos si je nataknil kondom in ga hotel vtakniti v mojo,venda ni šlo,ko mu je useplo me je zelo bolelo in mi je začela teči kri. Ni mu prišlo v nožnico. Prišlo mu je ko ga je vzel ven. Ali je možnost da sem noseča?
Menstruacija mi zamuja 12dni vendar imam neredno.imam 16let,
testa nebi rada delala ker živimo v majhnem mestu.

Zagotovo si noseča. Ne odlašaj in TAKOJ se naroči na pregled. Srečno!

kako pa je to spolh možno? saj ni bilo sperme? ali ste izšolani za to?

Spoštovani,

10 dni po zadni menstruaciji, se mi je pojavil rjavi izcedek. Do izcedka pride v različnih časovnih obdobji (včasih zjutraj, včasih opoldne, včasih zvečer). Le-to se mi sedaj pojavlja 3 oz. 4.dni. Drugače me nožnice ne peče/ne kaže nobenih sprememb. Zanima me, ali iz opisa lahko sklepate za kaj gre (gre morda za nosečnost?).

Hvala za odgovor

hm..10 dni po menstruaciji se začne ovulacija in v ovulaciji se lahko kdaj pa kdaj pojavi izcedek. Odvisno je tudi od tega kdaj si imela spolne odnose, ali si imela zaščitene ali ne. Težko je reči, da nisi noseča, samo zato ker si imela menstruacijo.
Dejstvo je, da imajo nekatere M kljub temu, da so noseče (čeprav je to zelo redek pojav). Izcedek pa je prav tako lahko tudi znak vgnezdenja (pri nosečnosti). Tako da se iz teh podatkov ne da ničesar sklepati.
Svetujem ti, da narediš klub vsemu nosečniški test. In če se vmesne krvavitve ne ustavijo se naroči pri G.
Žal ne morem bolj pomagati.
lp

No tole pa seveda ni res. Ene očitno nimate pojma kaj menstruacija sploh je, pa tako pametne znate biti.

teden dni po končani menstruaciji me je fant s penisom božal po nožnici.Vendar mu je prišlo šele pozneje.ali sem noseča?
ko sva čez dva dni hotela imeti spolni odnos si je nataknil kondom in ga hotel vtakniti v mojo,venda ni šlo,ko mu je useplo me je zelo bolelo in mi je začela teči kri. Ni mu prišlo v nožnico. Prišlo mu je ko ga je vzel ven. Ali je možnost da sem noseča?
Menstruacija mi zamuja 12dni vendar imam neredno.imam 16let,
testa nebi rada delala ker živimo v majhnem mestu.

Spoštovani,

10 dni po zadni menstruaciji, se mi je pojavil rjavi izcedek. Do izcedka pride v različnih časovnih obdobji (včasih zjutraj, včasih opoldne, včasih zvečer). Le-to se mi sedaj pojavlja 3 oz. 4.dni. Drugače me nožnice ne peče/ne kaže nobenih sprememb. Zanima me, ali iz opisa lahko sklepate za kaj gre (gre morda za nosečnost?).

Spolne odnose imam vedno zaščitene z kondomom, nobeden od le-teh ni počil ali se snel.

Hvala za odgovor

Glejte punce vse skupaj. Veliko od vas vas verjetno po par ur “visi” na netu, zakaj si ne bi kaj od tega prebrale kar tam? Če ste pa premlade za spolnost in niste prepričane, v kaj se spuščate, se raje ne. Kako za vrage boste noseče, če uporabljate zanesljivo zaščito? Nekatere se trudijo po par let, brez zaščite, pa jim ne uspe.
Dajte se dekleta malo pozanimat o določenih stvareh preden postavljate vprašanja, sicer pa mislim, da imate vse mame, ki vam lahko marsikaj povedo o tem.

Lp

Menstruacije med nosečnostjo seveda ni. Lažna menstruacija je medicinski termin za krvavitev, ki se lahko pojavi 7-8 dan ko pride do vgnezdenja blastociste na zadnjo steno maternice. LP.

New Report

Close