Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Čudna menstruacija

Čudna menstruacija

Čudno menstruacijo imam. Zelo čudno. Menstruacijo imam vedno,vedno 6 dni.
Zdaj pa sem jo imela tri dni. O njej ni več sluha ne duha. Delali smo na otročičku. Menstruacije ni več,bolečine pa so še vedno prisotne kot da bi menstruacijo še imela. Pa bila je bolj močna. Prvi dan rjav izcedek,dva dni bolj močna. Zdaj pa nič. Kaj naj bi to pomenilo ?

hm, kaj pa pravi test? Jaz sem obakrat imela prvi dan kao menstruacijo, ki se je potem prelevila v enotedenski izcedek, nakar je test pokazal, da to ni bila M;)

Sej pol moram tud jaz narediti test, mogoče je to to. Moja je bila tudi sam tri dni pol pa konc. Zdaj me boli pa trebuh ko …..

nova
Uredništvo priporoča

Lilica, že praznujete? 🙂

pozdrav. mene zanima, če je s tem kaj narobe.
menstruacijo mi mogla imeti že 3 dni. a imam samo hude krče in rahel izcedek.malo me skrbi.

Živjo.

Lahko rečem, da imam podobne probleme… M se mi je malce zmešala, en mesec normalna, naslednja že 19 dni kasneje in dokaj normalna, naslednja(če je sploh to bila) pa 16 dni kasneje…oz. 3-dnevni krvav izcedek. Od takrat dalje pa me malo ščemi oz. boli. Ali niso take krvavitve lahko tudi vgnezditvene krvavitve? Mi lahko prosim poveste po kolikem času do teh krvavitev pride? Takoj ob zanositvi ali kako? Ali pride do tega malo kasneje? Če se kateri kaj sliši znano bi prosila za nasvet…malce me teži.

Najlepša hvala!

Do vgnezditvene krvavitve lahko pride od 6-9 dne po ovulaciji.

Če je nosečnost ali ne, pa me žal ne bomo vedele :))) – še najbolj ti bo pomagal test nosečnosti nekaj dni po tem, ko si pričakovala menstruacijo in je ta izostala. Aja: jaz sem vedela že pred testom, čeprav sem imela zelo neredne cikle – nek notranji občutek, intuicija…

Lp, mishika

Živjo!

Jst sem imela podoben problem. Z možem sva si zaželela drugega otročka in glej ga, test pozitiven, hm, a čez en teden krvavitve, takoj sva šla na pregled. Ginekolog je pogledal jajčece, ki po njegovem niti ni bilo oplojeno in je sumil, da bo šlo naprej v menstruacijo in res je šlo :(. Vsaj kaže tako. Krvavitve ob vgnezditvi so sicer pogoste, predvsem prve tri mesece. V vsakem primeru, naredite test in potem, če je treba šibajte k ginekologu. Vam bo vedel še največ povedat. Srečno.

Angolanka

POZDRAVLJENI.IMAM EN PROBLEM,ŽE ŠTIRI MESECE IMAM MENSTRUACIJO SAMO PO 2 DO 3 DNI.NIČ ME NE BOLI AMPAK NEVEM ZAKAJ JO IMAM TAKO MALO,ŽELIM PA SI FUL OTROKA.VĆASIH JE BLA NORMALNA TRAJALA JE PO 6 DNI IN ŠE BOLEČA POVRHU TAJ DA SEM FUL JEDLA TABLETE ZA BOLEČINE ZDAJ PA NAENKRAT TAK. POVEM DA NISEM NOSEČA
KAJ JE TO NAROBE DA TRAJA SAMO 2 DO 3 DNI HVALA ZA ODGOVOR NAPREJ

ja, tudi pri meni je bilo tako, pa imamo sedaj dojenčka. sicer imam M 6 dni, ko pa sem zanosila sem imela namesto M kak dan rahlo krvavitev in nato še kaka dva dni rjavega izcedka. bila sem prepričana, da je le ena čudna M, no pa ni bila. po zanositvi se nekje 6. teden lahko pojavijo take krvavitve, samo ne vem zaradi česa že. tako, da ti predlagam, da narediš test.

ajda

od kar sem rodila, jo ima 3 dni, prvi dan malo izcedka, pol cca.12 ur teče kot bi pipo odprl, si moram tampon in vložek menjavat na dve ure in potem tretji dan še malo izcedka. če mi zamuja, pol pa je hudič, boli in se vleče ta izcedek tudi teden, deste dni.

Zdravo!
Jaz sem imela prve tri mesece po zanositvi ob času okrog menstruacije kakšne dan ali dva krvav izcedek. Prvi mesec v obliki krajše menstruacije, nato vsak mesec malo manj, zadnji mesec le še krvavo pikico zjutraj, ko sem šla na wc. Moram pa povedat, da sem bila, potem ko sem že vedela, da sem noseča, naslednja dva meseca čisto paf, ko sem zagledala kri, ker sem takoj pomislila na spontani splav. No, ampak očitno je to čisto normalno.

Lp

hello

imam problem in sicer imam že tretjič ta mesec menstruacijo..kar se mi zdi da sploh ni možno..sicer nimam nobenih krčev in bolečin samo krvav izcedek..je imela kakšna izmed vas kdaj isto ?

no lilica a boste zibali???

Pozdravljene!

Prosim za pomoč in kak nasvet! Menstruacijo imam na 27 dni. Morala bi jo dobiti v soboto pa je nisem zato sem zvečer naredila test CB ki je pokazal rahlo črtico oz. rahel plusek. Ponoči me je začelo rahlo zvijati v trebuhu in ko sem zjutraj šla na stranišče me je presenetila kri na papirju! GROZA! AMPAK…danes imam drugi dan menstruacije ki pa ni niti slučajno takšna kot bi morala biti, saj imam po navadi drug dan tako močno da moram menjevati vložke na uro oz. dve uri…. kri ni tako močno rdeče barve kot po navadi ampak je bol svetle…kaj menite kaj bi to lahko pomenilo?? Je možna nosečnost ali ne?? Naj počakam da krvavenje mine in naj ponovim test?? Po navadi imam menstruacijo 5 dni in to dokaj močno, danes je drugi dan in imam rahlo, na vložku je krvav krogec premera dva centimetra!!! PROSIM POMAGAJTE MI NAJTI KAK DOBER NASVET!!

Hvala!

živijo!
jaz sem bila noseča že 5-krat.res težko.Zelo sem krvavela.Nekdo mi je omenil,da če se rodi fantek je večja krvavitev.Ne vem a je to res.Mogoče si je tisti ki mi je rekel namislil.?No saj je usen.Imam tri punčke in dva fantka.Zdaj sem noseča še enkrat.4 mesece.Imam pa hčerko staro 6 let,hčerko 4 leta in hrerko 2 leti.Sin je star 8 let in drugi sin 1 leto

zivjo. prosim za pomoc. na zadnje sem imela menstruacijo 25 in 26 junija,trajala je samo dva dni. zopet sem postala bolana 7.7 in traja se do danes. pred menstruacijo sem pa imela rjavi izcedek. trebuh imam bolec kot da bi imela nekav v njem. takrat ko sem imela rjavi izcedek sem naredila test in mi je pokazal negativno. ali je mogoce da je test zatajil,ker drugi dan sem pa dobila menstruacijo in prisotni so bili strtki,danes se imam malo roznato. se mi pa vrti,sem utrujena in prisotna je slabost. prosim ce mi lahko nujno pomagate,ker ne vem kaj bi lahko bilo,ker test je pokazal negativno,naredila sem ga z seratec kaseto.

če je pokazal negativno lahko da ni nič lahko pa da je kaj bilo in je šlo naprej. meni sta dva pokazala da sem noseča bilo mi je slabo kot hudič jedla nisem skoraj nič ker mi ni dišalo,imela sem občutek da imam polna prsa, spodaj me je bolelo za znoret, sem šla na pregled in ker sta bla dva testa pozitivna je smatrala kot nosečnost. dva dni sem bila boga res me je hudo bolelo že samo če sem hitreje hodila kaj šele ko sem dvignila škatlo polno vreč. to je bilo en dan prej (v sredo),naslednji dan sem dobila rjavi izcedek in hude bolečine nato pa na soboto zjutraj kri. ko sem vstala sem vedela da je to to. ko je bilo mimo sem šla na ponovni pregled in imela sem spontani splav v zgodnji nosečnosti. zdaj se trudiva naprej za drugega člana in upam, da bom kmalu spet videla plusek.

če vidite kri se naročte na pregled ne odlašat. veliko je takih ki odlašajo in se nazadnje slabo konča. najprej je vaše in otrokovo zdravje potem pa vse ostalo (šiht,…….).

zivjo,najprej hvala za odgovor nelly.
me pa zopet nekaj zanima. menstruacija je prenehala,imam pa se vedno rjavi izcedek in obcutek kot da je trebuh skozi poln.
enkrat na dan se pa pojavi bolecina v spodnjem levem predelu trebuha.

Vgnezditvena krvavitev lahko pride tudi kasneje. V kolikor je prišlo do vgnezditvene krvavitve, ti bo test nosečnosti pokazal rezultat šele 4 dan po prenehanju krvavitve.

New Report

Close