Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Dr. Strah (Domžale)

Dr. Strah (Domžale)

Pri njej bi se rada naročila na merjenje nuhalne svetline, pa potrebujem:

– urnik
– tel. št.

Če ima kdo mu bom hvaležna.

-ZD Domžale; Darija Strah, dr.med, spec. gine in porodništva; 01/724 52 21

Strah Darija Mateja, dr.med. domžale 7245221

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek Sobota Nedelja in prazniki
13.30 – 20:00 7:30 – 14:00 7:30 – 14:00 13:30 – 20:00 7:30 – 13:30

nova
Uredništvo priporoča

dr. Strah ne dela več v ZD Domžale ampak v zasebni ambulanti.

Dr.Strahova dela v zasebni ambulanti.
tel. številka je 051636000.
Pokliči in se boste vse zmenili.

Glede na to, da ima dr. Strahova sedaj zasebno prakso, me zanima, ali ima kdo “sveže” izkušnje z njenimi storitvami – npr, kakšen UZ aparat ima..?

Zdravo!

Jaz sem bila na NS pri dr. Strah v ponedeljek 2.3.

Moram jo ful pohvalit, res je zelo prijazna, ustrežljiva, … skratka super.

Ultrazvok… no ne spoznam se na te stvari tolk. Ful dobr se je vidlo in slišalo. Meni je še 4D vmes mal vključila, tko za kakšno minutko al pa dve, mal za lušte.

Žal se ni videlo kakšnega spola je, tako da še nisem zvedla. Če se pa lepo vidi, ti pa že lahko pove, če te zanima.

Na pregledu sem bila s partnerjem, in ga je res ful lepo sprejela, mu razložila, prstke smo štel in tako naprej.

Na začetku te vpraša če želiš CD ali samo kakšno lepo sliko. Jaz, sem seveda vzela CD, čeprav je 12€ za doplačat; ni kaj, ne da se mi pomagat.

Upam, da boš z dr. Strah imela tako lepe izkušnje kot jaz.

p.s. NS sem imela 1:20670 :D:D:D, tako, da sem še bolj vesela 😀

rose1, hvala za tvojo izkušnjo. 🙂

Imela si res dober rezultat- mi zaupaš še koliko si stara?

🙂

o, najlepša hvala.

Še dve vprašanji, potem pa dam mir 😉

Ali je zgoraj omenjeni mobitel zares edini kontakt z njeno ambulanto?
Kakšna pa je cena za meritev NS pri njej?

LP

Zdravo!

Stara sem 22 let.
Zgornji mobitel je pravi, cena je pa 60 € za NS in 12 € če želiš CD.

Upam, da boš imela tudi ti tako dober rezultat, ali pa še boljši. Držim pesti.

By

Več o Diagnostičnem centru Strah:

http://www.strah.si

živjo,

mene oa zanima koliko časa traja preden prideš na vrsto?
Hvala

Jaz sem bila februarja 2009. Bila sem razočarana nad ultrazvočnim aparatom, zdel se mi je zastarel. Posnetka na CD-ju ni bilo mogoče dobiti, čeprav sem se tega morda še najbolj veselila.

Jap. Tudi jst nisem mogla dobiti posnetka na CD. Ampak očitno zdej, ko je čist privat, dela tudi NS na ta dobrem UV. Ker meni jo je delala na drugem UV-ju-mi je še njena sestra rekla, da bi za CD morala delat na ta dragi mašini. je bilo pa to lani novembra.

pozdravljene bodoče mamice,
danes sem bila na morfologiji pri dr. Strahovi in sem popolnoma razočarana nad njenim odnosom. Bila je prisiljeno prijazna to pa je tudi vse. Da sem šla sem se odločila na podlagi priporočila prijateljice, ki je bila pri njej že pred letom in pol, sama pa sem bila danes popolnoma presenečena. Res, da se stvari niso videle dobro, ampak vseeno si ni niti vzela časa niti ni bilo začutiti nekega prijetnega odnosa. Kljub novici, da je z najinim dojenčkom vse v redu, sva od tam šla stuširana. Pregled je trajal kratkih 20 min, plačala sva 110€, dobila pa praktično nič. Še kolikor je na pregledu bilo dobrih pogledov, jih na CD-ju ni, ni si vzela časa niti za nogice, rokice, pogledala je samo nujne stvari – organe, vse ostalo pa nismo niti omenili.Nisem taka, da bi želela kje posedati ampak nisem čutila, da bi se mi nekdo posvetil ampak je ostal občutek, da sem prišla mimo, prinesla denar in to je to. Kar nekaj. Povzetek – nezadovoljna in razočarana!
Upam, da boste same imele več sreče.

Imam enako izkušnjo kot sončica007, le da na nuhalni svetlini. Narejena prijaznost, skozi vrata not in skozi vrata ven – vsega je bilo konec v manj kot 10 minutah. In daleč od tega, da bi šteli prstke in kramljali. Jaz k njej ne grem več, čeprav je vsaj dvakrat omenila, da priporoča tudi morfologijo. Ne, ne, to je predrag šport zame; da se počutim tako bedno, kot po pregledu pri njej, pa lahko dosežem zastonj.

A slučajno katera ve, kateri zdravnik dela 3D ultrazvok v Dravljah? Jaz sem se naročila tja, ker sem prej, ko sva hodila na IVF-e, hodila tja k Rešu. Na mejl mi je odgovoril njegov sin, a to pomeni, da mi bo ultrazvok delal ata Reš? Če je tako, potem se že veselim, da se mu po številnih letih zdravljenja končno grem pokazat s trebuščkom. A ima slučajno katera izkušnje z Dravljami – dajo tudi CD in slikice al se samo na ekranu gleda?

Jaz sem bila pri dr. Strahovi novembra 2009 in moram reči, da je izjemno natančna. Pogledala je še tisto, česar morda ne bi bilo treba, si je pa zagotovo vzela več časa kot katerikoli drug G do sedaj. Njen odnos se mi ne zdi nič posebnega – prej pretirano prijazen kot ne, ampak tisto, kar je mene prepričalo je, da je bila ZELO natančna, da ima po moji oceni najboljši UZ (videla sem 3 različne, niti v G LJ niti pri moji G nimajo nič podobnega, tako da jo priporočam že samo zaradi tega. Mi smo delali prevale, ploskali ipd, tako da je bila zelo lepa izkušnja.

Nisem šla k njej zaradi odnosa, ampak zato, ker imam koncesionarjev vrh glave. Plačujem ji zato, ker si moja G vzame natanko 2 sek, da me pogleda, danes sem prav štela in prišla do dve! Ne pretiravam… Imam sum na tokso in mi niti krvi ni vzela, zato, ker sem imela pregled za tokso neg pred 6 tedni! Saj vem, da je zelo redka bolezen in se niti ne sekiram pretirano, ampak pomislim pa vsaj 1x na dan nanjo. Katastrofa… Menjati je seveda nisem mogla, ker sem uradno že bila noseča… Po nosečnosti pa definitivno menjam in sicer za javno zdravstvo in niti slučajno več k nobenemu koncesionarju! Pravi lopovi so!

K Strahovi bom šla še tudi na morfologijo, ker želim pregled, da bom mirna. Če pa se mi bo nasmejala 1x ali 10x me pa ne zanima. Moja G niti ne govori z mano….. Ni primerjave!

Je pa ne marajo. Moja G mi jo je celo odsvetovala, kar se mi je zdelo zelo čudno in sem jo vprašala zakaj, pa je rekla, da strokovno nima nič proti njej, ampak da naj grem na ginekologijo. Kakšne odg je to ne vem, ampak nekomu, ki mu te stvari niti pribl niso tuje pač taki odg nič ne pomenijo, vsaj ne pozitivnega.

Na G so bili zelo prijazni in jo tudi priporočam, je pa ekspres pregled. To je pač treba vedeti. Njihov odnos nič posebnega. Ampak sama ne dam veliko na to. Pomembno mi je, da vidim in sem prepričana, da so delo opravili, kot je treba. Če pa so zelo prijazni, povprečno, ali sploh ne, pa mi ni tako pomembno. Strahova je sicer bila prijazna, pa to name ni čisto nič vplivalo. Po drugi strani pa sem nad dr. Rešem popolnoma navdušena in ga naravnost obožujem. Pa mislim, da je marsikomu precej pohodil živčke. Meni se zdi njegov odnos enkraten.

Še to, ker sva zanosila po IVF, je toliko bolj pomembno, da so ti pregledi natančni, ker je več možnosti za morebitne zaplete. Moram pa priznati, da bi zahtevala max od pregleda tudi če ne bi zanosila po IVF.

Če še katero kaj zanima, na dan z besedo.

Tudi jaz sem bila zelo zadovoljna z njo – bila na nuhalni pri njej. Vzela si je dovolj časa, da je vse pogledala in bila prijazna. To je meni bistveno.

jaz sem bila pri njej na nuhalni in na morfologiji, moja ginekologinja pa morfologije ne dela, sem dobila napotnico za porodnišnico in sem bla ful nezadovoljna, v dobrih 10 minutah vse mimo, nič obrazlag,…, in sem se odločila za še eno samoplačniško morfologijo v diagnostičnem centru STRAH,…, No dr. Strahova je prava carica,…, vse mi je razložila si vzela čas, srček ornk pogledala tud z doplerjem,…, skratka popolnoma drugačen pristop,…, toplo priporočam,… gleda tudi še kasnejše znake za downov sindrom, pa malo si poglejte na njeni strani, kje vse se izobražuje in koliko anomalij vidi v Londonu v enem tednu,…, samo še ena ginekologinja v Ljubljani hodi redno v Londov v ta center se izobraževat, to pa tudi nekaj šteje, da o aparaturah, ki so res vrhunske ne govorimo:=))

New Report

Close