Najdi forum

teža nosečnice

A je katera zanosila z 70 in več kilogrami ali ste tu same suhice?

jaz zanosila s 74 kg. sedaj v 5. mesecu jih imam 76.

Sedaj (2.nosečnost) sem zanosila s 73 kg in sedaj še držim težo (21.tednov). Upam,da se ne bom preveč zredila. Prvič sem pridobila 13 kg.

nova
Uredništvo priporoča

O ja…. seveda smo tudi take.

Jaz sem zanosila z 82 kg, do konca prišla na okroglih 100kg. Zdaj 3 tedne po porodu jih imam še 87kg. Dojenje kar požira. Zdaj ko smo po vsej verjetnosti zaključili z reprodukcijo, se bom pa v roke vzela in moj cilj je nekje 75 kg….

Jaz se vam bliskovito približujem:))

Zanosila s 56 kg, na polovici nosečnosti sem pridobila že 10 kg, tako da bo ob porodu zagotovo številka čez 70…

Pa se ne sekiram, gin. je pa tudi tiho glede tega. Sem bila prej presuha, zdaj sem končno malo bolj zaobljena:))

Ti se pa res motiš, če misliš, da smo tu same manekenke, jaz sem jih imela 76 ko sem zanosila, no sej sicer sem velika (175), suha pa nisem. Sedaj sem v 23. tednu, po mojem kakih 6 ali 7 kg več, ne vem točno. V prvi nosečnosti sem se tudi velik zredila, pa sem po porodniški v službo prišla z -10 kg.

lp n

o ja, nekatere smo imele ob zanositvi tudi več kot 90.

www.spela.mojforum.si

Všeč mi je da si izpostavila to temo. Ko sem jaz sedaj v tretje zanosila in prebirala teme tudi o teži koliko se je katera zredila in so vse recimo pisale do 20 tedna +3 ali 1,5 ali 2 kg sem se resno vstrašla da imam sladkorno saj sem se sama zredila do 20 tedna že veliko več kot 2 kg. Trenutno sem v 27 tednu in imam 10 kg več. Startala sem res kot suhica, ampak na forumu sem res dobila občutek da so same suhice in da bi se lahko prijavljala ne kot polonak ampak kot bodoči kit orka:)))

Odkrito rečeno mi za kile dol visi boj pomembna mi je zdrava prehrana in dobro počutje.

Pozdravček polonak ali če hočete drugače bodoči kit orka!!

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Meni mož pravi, da sem v nosečnosti “ogromna”, v ta prvi in ta drugi…..

Sicer ga pa na moti preveč, sej bo šlo potem vse dol..

lp n

Jst sem v prvi nosečnosti zanosila z 59 kg. Ko sem šla rodit sem jih mela 82, če ne še kakšno kilco več!

In 10 kg mi je ostalo cele 4 leta, dokler nisem avgusta spet zanosila! IN me je blo ful strah, ker sem jih mela zdej 70 kg in, če grem spet 20 gor…
Ampak, hvala bogu, imam danes (5 dni pred PDP) spet 82 kg, se pravi sem se zredila 12 kg!

Pa se mi zdi, da sem isto jedla kot prvič. Res pa je , da sem do konca hodila v službo in, da mamo doma 4letnika…. Se pravi počivanje odpade!!

ojla

Zanosila sem s 82 kg …sedaj pri 17 tednu jih imam pa 78 kg…
sem bila kar lepo kregana od G…ampak kaj naj če mi je nonstop slabo in na žalost sem imela grozno tragedijo ob kateri sem v tednu dni zaradi šoka in stresa izgubila pet kg..hčerko staro 4 leta je namreč ugriznil pes v obraz in očko…

Vem pa da bom vse kg nadoknadila saj sem joh prvič tudi..

Lep pozdrav in čuvajte svoje pikice

Hajli,
tudi tiste, ki smo prej veljale za suhice…smo se zredile…
Jaz sem zanosila s 54kg, zdaj v 26.tednu jih imam 63kg.No? Kar 9 kg sem se zredila. In to večinoma okrog pasu, v zadnjico, bedra…v prsa hudo malo in nikamor drugam…Strij še nisem opazila, čeprav se ne mažem vsak dan, se mi ne ljubi…kakih 3krat tedensko…

Ne se obremenjevat s kg!!!Vsaj dokler gin. ne reče, da bo treba malo pazit.
LP, nika

ja nika potem sva pa skoraj na istem,vsepovsod sem se razširla, zgoraj ko pa bi bila vesela da bi imela vsaj zdaj oprsje pa bore malo. Majčke še vedno iz hm xs ali s ( no vsaj te nosečniške).

Pozdravček iz mb

Polona 27 t

[url=http://tickers.families.com][img]http://tac.families.com/ezb/905782.png[/img][/url]

Preden sem zanosila sem imela 69, sedaj sem v 19. tednu in imam že +6. Taprvič sem se zredila za 25 kg, ampak je šlo v pol leta vse dol, v službo sem pa šla z minusom sedmih kil.

Zanosila pri 86kg. Sedaj jih imam… uf… mi je kar nerodno 99,5 kg
Noseca pa sem 35 5/7

LP

zanosila z 74 kg,zredila za 18kg(dvojčki),sedaj 4 m po porodu jih imam 76-še zmerej preveč nažalost.

tudi jaz jih imam čez 70, v zadnjem tedu sem shujšala, sicer ne bruham, mi pa hrana nič ne diši in mi je cele dneve slabo (7 ted.). v prvi nos. sem zanosila s 53 kg, pa sem šla rodit z 73kg, sem celo nosečnost bruhala, pa ne le zjutraj, pa sem se kljub vsemu redila.

Zanosila sem s 46 kg,sedaj imam že 61,sem pa že na koncu nosečnosti

Zanosila z 82 kg, šla rodit s 111 kg. Sedaj 8 tednov po porodu jih imam 91 kg. Veliko je bilo v meni vode pa tudi po porodu stres. Upam da bo šlo še kaj dol.

New Report

Close