Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje vrtec galjevica ali prule

vrtec galjevica ali prule

Ojla punce !

Danes sem začela premišljevati glede vrtca (marec ali april 2008). Glede na to da sem iz Ižanskega konca, občina vič me zanima vrtec Galjevica in Prule ki sta mi najbližji. Če ima katera izkušnje bi prosila za čimveč info.

pozdravček vsem !

Ojla!

Kolikor vem imajo na vrtcu Galjevica vedno gnečo in zavračajo prijavljene tako, da za vse ni prostora. Se pozna, da so gradili nova nasalja- hiše, kjer je polno mladih z otroki in to je posledica.

Pričakuj, da ima tista, ki lokalno stanuje v tistem okrožju, prednost pred drugimi iz drugih okrajev.

Je pa tam še vrtec pri OŠ (ta stari) Oskar Kovačič in še en na Zelenem Hribu, al kako se tam reče, med bloki zadaj za podjetjem Silvaprodukt.

Ne vem natančno.

Za Prule nimam pojma.

lp,

Karmen M.

Vms, Prule spadajo pod Vrtec pod gradom. Mi smo z njimi zadovoljni, ampak smo v drugi enoti (ne v Prulah). Mogoče vprašaj ravnateljico vrtca, ki vodi forum

Ti pa svetujem, da čim prej oddaš vlogo za vpis. Upam, da ni že prepozno.

nova
Uredništvo priporoča

Moja dva sta na Galjevici in smo zelo zadovoljni. Nimam nobenih pripomb. Vrtec je lep, igrišče je veliko in lepo urejeno, vzgojiteljice so zelo dobre. Otroka gresta rada tja. Skratka, nam je všeč.

[url=http://www.babysfirstsite.com][img]http://www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/101889.birthday.png[/img][/url]

Tudi jaz se odločam med navedenima dvema vrtcema. Še kakšne izkušnje? Kolikor vidim glede Vrtca pod gradom ni nobene pripombe:)Za Galjevico nisem prepričana…ima še kdo bolj sveže izkušne z enim ali drugim? Hvala in LP

Naš je v galjevici, ampak mi je žal da je tam ker je ravnateljica pokvarjena do amena, ne vem ali bi sploh lahko najdli slabšo osebo za vodjo vrtca kot je sedanja ampak žal tako je…je pač moje mnenje, če pa vas zanima za kaj lahko razložim vse po vrsti…

Pozdravljeni, zaradi nestrpnosti, sovraźnosti zaradi vse veçjih pritiskov ravnateljice vrtca da podpišemo izjavo da imamo otroka z posebnimi potrebami kar seveda ni res tem več so źelje ravnateljice kako bi pridobila finančna sredstva ki ih dodeli občina vrtcu će ta ima v svoji enoti otroka z posebnimi potrebami, zaradi hujskanja drugih staršev proti nam seveda pod pritiskom ravnateljice smo se odločili uzeti otroka van iz tega vrtca in ga bomo imeli doma v vrtec nikoli več, preveč ga imava rada da bi mu uničila življwnje zaradi nekaj pokvarjenih oseb v vrtcu, nesposobnost uzgojiteljic je katastrofalna ampak delajo po navodili ravnateljice in ji krijejo hrbet v nečasnem delu omalocaževanja staŕšev in otroka, sem zelo užaljen obenem pa vesel ker sem rešil otroka pred monstrumima vrtca galjevica….dobro premislite kaj počnete in komu otroka zaupate, naš otrok je naše življenje in ni igrača ki si jo lahko ponovno kupimo zato ga bomo zavarovali od monstrumov v vrtcu galjevica…

New Report

Close