Najdi forum

Cenejši vozički

Prebiram o izbiranju vozičkov, pa me zanima, če je katera izbirala med vozički nižjega ranga (Turbo limač, Spar, Tuš). V ceni je občutna razlika, je tudi v kvaliteti ?

Jaz sem razmišljala, da ko bo detece dovolj veliko in bo znalo sedeti – bo ravno poleti 2008, bomo poleg ta dobrega vozička kupili še eno ta poceni marelo-voziček, ki jo bomo uporabljali na morju, ko poleg otroka na plažo vlačiš še goro pripomočkov (bazenček, pena, kanglice, lopatke, šlauf,….), pa še če je noro zapacan zaradi mivke se ne sekiraš.
Pa za igrišče v Tivoliju bo tudi ok, za običajne sprehode pa ta nobel voziček:)))))

Sigurno se da tudi za manj denarja dobiti vredu voziček. Vozički, ki jih prodajajo v turbo limaču so znamke Graco in so po mojem ok. Tudi Hauckove vozičke se da v Avstriji v trgovini Toysrus dobiti od 100 € naprej.

Če te je pa strah, da bi cenejši voziček bil klump, pa pobrskaj med oglasi: tukaj, bolha itd. pa vzami rabljenega, eni so tak lepo ohranjeni kot da so novi.

nova
Uredništvo priporoča

Aja še nekaj: glej le to, da je voziček DOBRO amortiziran, da ne bo otročka na vsakem najmanjšem pesku treslo…

Če živiš v mestu, asfalt ni problem, če pa misliš z vozičkom tudi po kakšni potki, je pa že fajn da ne ruka na vsakem koraku.

Glede na moje izkušnje, ti svetujem PEG PEREGO. Res, da so malo dražji ampak se ne uničijo hitro, prevleke lahko pereš neštetokrat in ne bo zbledela, pa še ko ga ne boš potrebovala več ga boš lažje prodala.
Jaz sem prodala peg peregov voziček marelo star 6 let in je še vedno dokaj “in” in kljub dolgemu stažu, ki ga je odslužil se mu ne pozna.
Sploh za marelo ti svetujem, da daš malo več saj jo boš dolgo uporabljala.

LP

Ce isces cenejsi vozicek, bi ti priporocala, da si poglej ponudbo na strani . Tu prodajajo vozicke z druge roke. Ce malo sledis, bos videla, da so nekateri prakticno novi, pa zelo ugodni. V bistvu dobis vse sorte.

-- o -- o -- o -- o -- o -- o -- o -- o -- o -- o -- Otroški smeh je ena najlepših stvari... čista sreča in brezskrbnost sta drugi. Pridno rasemo in vsak dan spoznamo delček sveta, na katerega smo pozabili.

jat ti lahko prodam voziček peg perego za samo 80 EUR,je kot nov.Zraven pa ti podarim še lupinico CHICCO.

Če te zanima mi pusti mail,pa ti pošljem slike.

Hvala za ponudbo, kozorog. Sem komaj na začetku in se šele odločam.
Ker nisem zasledila velikih razlik v kvaliteti, v ceni pa občutno, me je zanimalo če imate več izkušenj.

lp

mi smo naš voziček kupili v otroški trgovini mali vragci … imajo res pestro ponudbo vozičkov od cenejših in dražjih vozičkov. http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicki

New Report

Close