Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Dr. Uršula Reš Muravec – Vaše izkušnje

Dr. Uršula Reš Muravec – Vaše izkušnje

Ojla!

Ker dr. Pušenjak do nadaljnega ne jamlje novih pacientk, sem razmišljala, da bi za svojo novo G izbrala Dr. Reševo in PO porodnišnice. Prebrala sem kar nekaj njenih člankov, in mislim, da bi bila dobra.

Ima katera izkušnje z njo, ali ste kaj slišale?

Hvala za odgovore,

ewy

lp, ewy

jaz sem slišala, da je super.

mislim, da v ljubljani ne naroča, mogoče v postojni.

jaz grem čez en mesec k njej na 3d ultrazvok.

lp

Jaz sem bila pri njej na NS, je res profesionalna, mogoce malo prevec hladna, drugace je pa odlicna G.

nova
Uredništvo priporoča

V živo je res bolj hladna, kot so njeni članki v Oni. Bila na NS pri njej. Pa tudi kaj dost zgovorna ni bila, sploh ne tako, kot pravi Pušenjak, da naj bi bili pri razlagi NS rezultatov.

Tudi jaz sem bila pri njej na NS – sem bila kar razočarana. Res je, da je zelo hladna in da ni preveč zgovorna. Vendar menim, da bi si lahko vzela par minut in razložila rezultate.

Kot jaz vem, naroca samo v Cerknici.

Jaz sem zelo zadovoljna z njo.

Tudi jaz nimama nobenih pripomb, je hladna na trenutek, ampak se da vse zmenit z njo.srečno ewy.

Se pridružujem Tejinemu mnenju. Zelo profesionalna. Mogoče je prvič res malo hladna, vendar pa se ta njen odnos po dveh ali 3 obiskih močno spremeni. Jo priporočam

Lp

No, NS bom imela pri Puškotu!
Če se mi bo zdela pa na pregledu pretiha, jo bom pa malce morila z vprašanji 🙂 Pomembno mi je, da dobim od G občutek zaupanja. Da ne daje dvoumnih znakov in da je strokoven. Ne pričakujem nekih strašnih prijateljskih besed 🙂

lp, ewy

No še moja izkušnja!
Iz vsega srca ti jo odsvetujem, tako po strokovni kot humani plati, ni tako zelo strokovna, kot jo nekatere opisujeje, morda so ene tistih, ki se jim ni nikoli nič kompliciralo, hvala bogu.
Vse težave ki sem jih imela so bile zanjo normalne, dokler nisem pristala v porodnišnici in so me komaj rešili, tako mene kot otročka….po tem incidentu mi še vedno ni hotela odobriti bolniške, ki mi je odločno pripadala in katero mi je po vseh izvidih (dost žalostno, vendar pri meni na srečo) dala moja osebna zdravnica, poleg tega sem imela zelo stresno službo in sem ji tudi to povedala, da bi kakšen dan rada zaradi težav in stres doma ostala, mi je rekla samo to naj službo zamenjam, mislim haloooo je to rešitev….
Kolegica je imela zelo velik plod in ko je napočil trenutek poroda, je imela pač največjo smolo, da je bila ravno Reševa takart dežurna in reva se ni in ni odpirala in kaj vse je prestajala, o tem raje ne bi….. je dr. Reševa našla najbolj pamentno rešitev – VAKUM, še danes (pa je mali star eno leto) hodi na razvojno in fizio terapijo, da ne govorim koliko časa sta bila zaradi te šlampe v prodnišnici skoraj en mesec, takoj po porodu so ji otroka priklopli na kisik in ga oživljali in še danes se mu vakum pozna, saj ima orn bulo na glavi…. poleg tega so ju takoj odpeljali zaradi vsega skupaj še v Ljubljansko porodnišnico..
to je samo kratek povzetek,
odločitev pa je tvoja,
vso srečo!!!!!!!!!!! z ali brez dr. Reševe

a mi lahko katera pove ob katerih dnevih dela ns v dravljah PROSIM

Samo Reševe ne!!!!

Kot prvo je zelo, zelo hladna ženska, na trenutke deluje neprijazno, skratka, ko si pri njej na pregledu, se ne počutiš dobro.
Lahko povem, da sem rodila kar precej čez rok in sem vsak dan hodila v PO po rku na preglede, pa sem samo po njenih pregledih krvavela. Bolelo je pa kot hudič.

Bolniške…..ni šans da jo dobiš pri njej. Jaz sem začela v 11 tednu krvaveti, je bila sreda, ravno njen dan v ZD Postonja, pa me je brez milosti poslala delat, itak delam v pisarni, mi jo je potem odobrila osebna zdravnica z pripombo: Je Reševa delala pregled?

Ne, če rabiš ginekologa v Po. poskusi pri dr. Likarju oz. pri Dr. Jordanovi. To sta zdravnika s srcem.

Skratka: samo reševe ne!!

Je dr. Jordanova še tam v sluzbi? Ona je namrec vodila moj prvi porod, ampak potem sem slisala, da je sla v sluzbo v Lek. Je pa res ena A zdravnica.

Helena

Aja, še moje mnenje o dr. Reševi. Bila sem pri njej na nuhalni v prvi nosečnosti in lahko rečem kot ostale: hlaaaadnaaaa. Ne bi je imela za os. gin.

Helena

Dr. Jordanova še dela in sicer samo popoldne. Vsako prvo sredo v mesecu, ostalo pa v četrtek popoldne.

Meni je super, ker si vzame vedno čas, pa če je to tudi ena ura. Pa vedno da kakšen dober nasvet, vedno je nasmejana, polna energije.

Ma Reševa in ona se ne moreta primerjat…….Dr. Tanja Jordan je super zdravnica, krasna, topla ženska.

Jaz pa sem bila včeraj pri dr. Reš na 3D74D UZ v 27 tednu v Dravljah. Zdela se mi je profesionalna, sploh ne hladna, kar sva z možem vprašala, je razložila. Ful se je matrala ta dobre slikce na 3D UZ.
Tako da se mi je zdela prav OK.
Res pa, da sem jo jaz samo 1-krat videla za 1 uro.

Pozdravljene punce,
tudi jaz sem včeraj opravila prsejalni test Nuhalno svetlino pri dr. Reševi v Dravljah.
Meni in mojemu se je zdela prijazna , profesionana. Pač povedala je dejastva in razložila rezulate preiskave na koncu. Pregled je trajal približno 15-20min, potem pa še interpretacija rezultatov, sproti je trudi razlagala kaj se vidi na ultrazvoku, kje je mehur, želodec ,rokice, nogice in prstki.
Želela zem imeti tudi slikce na CD-ju tako da mi je dala par slikc navadnih pa dve 3D in en filmček. Midva sva bila zadovoljna.
Cena je bila 14.000 s Cd-jem drugače je 12.000 SIt.
Priporočam!

Pred leti sem bila pri njej na NS, ne bi šla več k njej. Hladna. Morala sem ji ekstra reči za sliko na disketo, ki sem jo morala ekstra iti kupit v papirnico (čeprav je za drobiž…).

Tudi sedaj sem bila na NS v Dravljah, pa sem ugotovila naslednje: plačala sem 14 k sit za pregled in dobila 6 običajnih UZ slik na CD.

Pred parimi dnevi je bila tam kolegica in je poleg tega dobila še 3D sliko. Ne vem, zakaj jaz ne. Plačali sva ob isto.

Dravlje se mi od tedaj upirajo.

Ginekologinja je zelo neprijazna, nadira pacientke in pa zelo, zelo hladna in nedostopna. Je kao na nekem višjem nivoju in ti si za njo samo številka. Težave ki ji opišeš ji grejo skozi eno uho notri, skozi drugo pa ven. Predvsem pa pri Reših vseeeee krepko plačaš! Na kliniki ničesar, tukaj pa vse, po zelo dragih cenah….pa tudi če imaš napotnico. Meni osebno niso všeč, poznam pa tudi mnogo prijateljiv ki so istega mnenja!

New Report

Close