Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje dr. Veingerl – ginekolog MB

dr. Veingerl – ginekolog MB

Pozdravljene!

Zanima me, če katera pozna dr. Zdravka Veingerla – ginekologa, ki ima ordinacijo na Jezdrarski v Mariboru? Kakšen zdravnik je? Je prijazen, ti kaj obrazloži, si vzame čas…? Skratka zanimajo me vaše izkušnje z njim.

Hvala za odgovore!

Lep pozdrav!

Mariborčanka

Jaz sem pri njemu imela samo NS in moram rečti da nisem ravno zadovoljna. Nič kaj mi ni razložil kaj vse se je videlo, ko pa sem kaj vprašala (kar sem prebrala v knjigah in revijah) pa se mi je samo nasmejal (kot da bi se norca delal). Ful hitro mi je naredil NS, čeprav bi naj trajala okoli 15 minut. Na netu sem brala da na NS še prstke štejejo, pogledajo pač kaj se vidi, jaz pa še prav nisem na ekran videla, kaj šele kaj drugega. Glede nato da moraš plačati 12.000 SIT bi si za to lahko vzeli več časa. Kaj vem, mogoče pa je do njegovih pacientk drugačen, čeprav sem brala o njem na ženskem čveku in punce tudi niso bile zadovoljne z njim.

Jaz iz svojih izkušenj lahko rečem le da je človek brez srca in nosi del posledic ki so nastale pred tremi leti pri porodu mojih dvojčkov-eden na veliko žalost in malomarnost nekaterih ni preživel.Tako da ti ga ne priporočam.To je samo moje mnenje glede njega,verjamem pa da so tudi ženske ki so zadovoljne z njim.

Lp Marina

nova
Uredništvo priporoča

ta človek se vdno norčuje in zelo malo podatkov da

mariborčanka

moj g je prav zdravko veingerl in nimam ene slabe besede rečt zanj..
vedno ko sem prišla si je vzel čas,vse lepo razložil.če me je kaj zanimalo mi je še pokazal itd itd..

tudi ko nisem bila naročena me je vzel čez vrsto pod “nujno”,ko ga ni bilo (dopust) sem kontaktirala z njim preko mobitela) tako da ja fer in dober človek

moje kolegice so vse pred njem ker sem jim ga jaz zrihtala
in so zadovoljne..

jz osebno ti ga priporočam

On je bil moj G. Noseca sem 17.tednov. Prvic sem k njemu prisla s problemom da v 8 tednu ze 10 dni krvavim, njegov odziv: Glejte mladi ste ce je slo je pac slo, idite domau pa se vidima cez en mesec. Ni me ne pregledal, nic, samo odpravo domov. Do vecera sem imela bolecine tako mocne da sem morala k dezurnemu, tam so me obdrzali na gin oddelku saj je plod bil, krvavitev naj bi bila po njihovem mnenju ker sem nosila dvojcka in je eden odmrl. No grem nazaj k njemu kjer me nadere da nimam pravice hodit v bolnisnico!! In da je on moj zdravnik in kaj si mislim!! Ko pa mu recem da me sam ni hotel pregledati pa mi rece daj ne izmislujte si. In da zdaj bo on vse preglede vodil ne pa drugi.
Se zmeraj ni opravil nobenega pregleda.
Nato sem se vrnila k njemu v 12.tednu, saj sem imela tezave z odvajanjem vode, bolecine v ledvicah,zelodcu ter povisano TT in hrane nisem mogla zadrzat. Vem da je bil to problem za mojo osebno zdravnico vendar ni delala ker je bila takrat na dopustu in sem raje sla k njemu kot pa k dezurnemu in bi me potem spet nadiral da nimam PRAVICE it drugam! No in mi rece preprosto da on neve kaj naj z menoj, da naj grem kam drugam ali pocakam do ponedeljka da se moja zdravnica vrne, in da naj razumem da se on s tem ne bo ukvarjal, je pa rekel da je to lahko zelo resno za plod..vendar pregleda ali karkoli ce je plod vredu ni opravil.. Samo rekel mi je da on se s tem ne bo ubadal in da se tak vidima cez dva tedna kao na pregledu. Nato se me je vprasal zakaj sploh hodim sem ce vem da je to za osebnega zdravnika… pa sem se vstala in sla v bolnisnico kjer sem prelezala 2 tedna saj sem imela odpoved ledvic, probleme z jetri in je moj plod bil resno ogrozen!
Po dveh tednih sem sla nazaj mu povedala kak je na stvari in kaj se je zgodilo pa je samo odvrnil no sej pa se je vse srecno izteklo..da kaksen problem imam. V trenutku sem menjala! Ze v bolnisnici sem tamkajnsjim zdravnikom povedala vse kaj se je dogajalo tudi v zvezi z njim in niso bili kaj sokirani, saj naj bi imeli veckrat kaksne podobne primere ko njemu pac ni bilo to pomembno!
Sama sebi se lahko zahvalim ter zdravnikom iz gin oddelka, da je z mojim otrocickom vse okej ter da ni nobenih posledic.
Katastrofa kaj se njega tice!!!!
Tudi iz strani sester ki delajo tam nimam za pripomnit nic lepega. Popolnoma neprofesionalne ter necloveske!
Moje izkusnje so z njimi zelo slabe! Ne priporocam nobeni, ki ji je vsaj malo mar za svoje telo ter nosecnost!!!

Pozdravljene

tudi moje izkušnje z veingerlom niso odlične. Zredila sem se in je rekel da me bo imel sedaj na nitki zarad kg. pa sn si misla boli njega če sn se za 30 kg shujšala…kaj te to njemu…ko bom noseča pa itq nem več njega mela ker je že dost jih zafural

zredila za 30 kg*

Tudi jaz nisem zadovoljna. Zelo slabi pregledi. Rekel mi je, da zaradi maternične pregrade ne morem zanosit, dal me je na tabletke, ker en mesec nisem imela redne m. K njemu sem prišla v 12t nosečnosti in ga povprašala po pregradi. Bil je samo tiho. In za vsak pregled je bil tiho… Misli pa tudi da je najpametnejši na svetu. Sem ga zamenjala. Lp

Zelo slab ginekolog, na hitro te pregleda (če te sploh)… Vedno se norčuje iz določenih težav tudi sedaj v nosečnosti.. Nadomešča mojega ginekologa velikokrat. Ga ne priporočam!

New Report

Close