Najdi forum

ime za fantka

Hoj!

Nekako se ne moremo odločiti za ime za fantka. Tudi pri prvem sinu smo imeli podobne težave.

Kakšen je pa kaj vaš okus?

Hvala in lp

Jaz se samo pridružujem tvojemu mnenju. Smo imeli že izbrano, pa meni sedaj ne diši prav nič več. Mislim, da se bo rodil otrok brez imena….
Tako, da tiste,ki boste pomagale bernie, boste tudi meni.
lp

Midva imava isti problem; za punčko še gre, za fanta pa ni idej. Tudi v prvo je bilo isto.

Meni so všeč malce starejša imena; pa tudi kak mesec in drevo je vmes; ampak kaj ko možu niso:

Julij (Julijan), Jošt, Ožbej, Jakob, Lenart, Peter, Lovrenc (Lovro), Anžej, Gaber in Brin…

sem pa jaz tudi že spraševala,…

nova
Uredništvo priporoča

moj bratranček, ki se je rodil v ponedeljek je andraž. lahko bi pa bil tudi svit, sven, maj, lan, anej in enej.

meni pa so všeč: naj, timon, timej, brin, nal, klas in tinaj.

Z možem imava popolnoma isti problem. Za deklico imava izbrano praktično od prvega pogovora o imenih, za dečka pa ne gre pa ne gre. Nič nama ni všeč, ali je predolgo, ali je prekratko, ali je zlajnano, ali ne paše v naše okolje (tuje zveneča imena, ki pa to niso nujno), ali nama ne gre v uho, ali je meni všeč, pa možu ni, ali je možu všeč, pa meni ni…. Ves čas tečejo pogovori o tem in vedno znova zapadeva v iste ugotovitve. Prijatelji naju že zafrkavajo, da imava prav gotovo izbrano, pa nočeva povedat, vendar žal ni tako.

In potem padajo nore ideje: Slavko – Slavc, Vilijem – Vilc, Vojko – Vojc, Živko – Živc, pa Ferdo (da ne govorimo o njem kot o ‘otroku’), pa Gušti, ker bo rojen avgusta, pa… Midva se pa smejeva in odkimavava. Na prvi pogled. V resnici sva pa že obupana.

Moj okus pa takole:
Aljaž, Aljoša, Anej, Bor, Borut, Črt, David, Dan, Enej, Etjan, Jan, Marcel, Matic, Petja, Staš, Svit, Tilen, Tristan, Tian, Tobin.

Veliko sreče pri iskanju, midva jo bova še presneto potrebovala.

Tanja, 25t

---------------------------------------------------------------------------------------------- Ker ne verjamem v telo, rad bi te videl v srce. <http://tamala0801.moj-album.com>

Naš novi dojenček bi bil v primeru, da bi bil fantek, Matjaž. Skoraj zagotovo naj bi bila sicer deklica, a se nikoli ne ve 😉

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

pri nas smo za deklico sigurni da bi bila Tina…ampak kaj ko je 100% v trebuščku fantek 🙂
pa smo tam…na začetku bi bil Tjan, potem Timo, nazadnje Tibor ali Bor…zdaj pa ne vem več kaj naj…bi se najraje zjokala, se mi že meša

Ne se sekirat 😉 Kakorkoli ga boste poimenovali, bo en krasen fantek :)))

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Zivjo, meni so vsec Marcel, Luka, Jaka.
Nasa pikica bo pa Eva.
LP

Tilen, Domen, Luka, Rok, Klemen

Špelina,veš,da imamo tudi mi Matjaža.Matjaži,kar jih poznam,so eni sami fejst dečki.

Mi pa bomo imeli ( če bo fantič) Tima iz. Timija ali kar Timotej.

papa,
mamapetra 11 5/7

Tudi meni je timotej lepo – sam se bojim da ga nihče ne bo tako klical, da bo Tim ali Timi.. to mi pa ni tako všeč

zelo izvirne so te nore ideje, sem se kar nasmejala

Mi tudi!

lp

cvetkica 16t 6/7

Punce kakšen se vam zdi pa ime: Martin ali Urban!!!
Midva se sploh ne moreva odločit!
lp
T.

Če pa bo naša pikica fantek, bo NIKOLA….

Pozdravček od naju***

Meni so všeč: Izak, Benjamin, Filip, Evan, Jakob, Svit.

LP,Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Mi imamo Nejca, njegovi prijateljčki v vrtcu pa so (ideje): Aljaž, Andraž, Tjan, Luka, Žiga, Emil.

Trenutno pa so meni všeč Samo, Bine, Svit, Tine.

Ajs

Kaj pa Adam, Peter?

New Report

Close