Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Fotografiranje dojenčkov

Fotografiranje dojenčkov

Ali katera pozna kakšnega fotografa ki dela lepe umetniške fotke dojenčkov, dojenčkov s starši, itd…. barve in črnobele, in sicer v studiu ali še bolje na domu (kjer je lepo toplo in domače za majhne).

Na nemški TV sem videla, da je fotografinja prišla domov k nekaj tednov staremu otroku, prinesla vso opremo (zavese, luči, tkanino, blazinice, dekoracije: npr. rožice, čebričke… ) in naredila 5-10 res FULLLL dobrih fotk – takih celo za na steno ali koledar. Ker bi tudi jaz imela take fotke….. me zanima če kdo pozna koga, ki se s tem ukvarja.

Če ima tak fotograf kak link (s slikami majhnih), si bom muštre – slike z veseljem ogledala in si ga izbrala za prvega uradnega fotografa našega bodočega družinskega člana. Seveda, ob normalni ceni.
Klasične fotografije me ne zanimajo – te lahko naredim sama!
Smo iz LJ.

Pozdrav,
Vanja2

A si to gledala danes na RTL? Luštno, kaj ne? Jaz poznam samo eno fotografinjo, ki je fotografirala najino poroko. Je super, super, super in poceni. Ampak ne vem pa, če je fotografirala že same dojenčke. Mislim pa, da bi prišla na dom. Je zelo prijazna in mlada. Mislim, da je ona iz Žiri (naprej od Škofje Loke). Upam, da nisi ti nekje iz Maribora. Če te zanima napiši, pa ti pošljem gsm št. po mailu.

LP

Jaz bi tudi stevilko!

Ja, danes je tudi bilo v oddaji Mein baby (RTL, vsak delavnik ob 11.30), sem pa videla to že prej. Super, a ne?!? Saška – a bi ti lahko poklicala to fotografinjo…. in jo vprašala….. saj si videla kaj mislim…. in če je to kdaj že počela…. napiši na forum – dela ji očitno ne bo zmanjkalo……:-)

Vanja2

Pozdravljene,

midva se ukvarjava s fotografiranjem, tudi modna fotografija in z veseljem vam narediva nore fotke za plakate!

lp,
M&T

Kam sta pripravljen prit in za koliko denarja?

M&T????

Vanja2,

se sele danes javljam, ker sva bila na terenu in zato nic spremljala tale forum. Za 30.000 fotografirava dojencka in ne racunava posamezne slike, tako da jih izberete toliko, kolikor vam jih je vsec. Ponavadi v takem sklopu fotografiranja narediva nekje do 1000 fotk, med njimi tudi kaksne simpaticne slikce z mamico in ockom, pa kaksni zanimivi detajli, sami se pa odlocite za barvno ali cb varianto. Ce ste zelo oddaljeni iz Ljubljane, se dogovorimo za prevoz. Lahko pa poslikamo vasega malcka tudi v studiu v Ljubljani, ceprav meniva, da so fotkice v otroku in vam domacem okolju vsekakor bolj simpaticne. Seveda so vase sugestije in zelje na prvem mestu.

Nosecnice in mamice, ce vas zanima, napisite telefonske stevilke ali maile in se javiva.

uzivajte v nosecnosti ali z vasimi malcki,

M&T

Zivjo! Tega je ze nakaj casa, vendar za vse druge, ki iscejo podobne odlične fotografe za dojenčke priporočam

Anjic4 Photography

Vedno nasmejana fotografinja pride k vam na dom z vso potrebno opremo in je zelo prilagodljiva in kreativna. Kolegica mi je pokazala foto album, ki ji ga je pripravila fotografinja in je bila NORO navdušena! Vredno preverbe! 🙂

Jaz priporočam Aleksandar Domitrica Photographer. Poiščite na FB. Otroc ga obožujejo.

- - - - - - - - - - - - [url]https://prvipaketek.si/verzi-in-cestitke-ob-rojstvu/[/url] -->> Čudoviti verzi ob rojstvu otroka ;)

Tukaj si pogledala? https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/fotograf/fotografiranje-otrok/

New Report

Close