Najdi forum

dr. Salobir-celje

Zivjo!

Zanima me ce ima katera izkusnje z ginekologinjo Salobir? A je vredu?

Krasna, se ful potrudi za svoje pacientke, ampak ima gužvo in novih pacientk, ki bi jo želele kot izbrano ginekologinjo trenutno ne sprejema.

lp.l

Fantastična strokovnjakinja, zelo korektna in prijazna do svojih pacientk. Slovi kot najboljša operaterka v SB Celje. Tak da ji popolnoma zaupaj.

nova
Uredništvo priporoča

Minka,

dr. Salobirjeva je zame “ženska z veliko začetnico”.
Njena pacientka sem sedem let in na kratko lahko rečem samo to:
super je!

Lep pozdrav,
Mateja

Dr. Salobirjeva je enkratna kot zdravnica in kot človek, skupaj sva prestali marsikaj, napotila me je na IVF k DR. Tomaževiču, uspelo, spremljala nosečnost dvojčkov z vso pozornostjo in skrbjo… Lahko rečem, vsaka čast ni veliko takih.

lp

dr. Salobirjeva je ena izmed ljudi ki so hudo zaznamovali moje življenje – na zelo grob in pokvarjen način me je hotela odvrniti od splava.

Doktor Salobir je človek zaradi katerega imam samo enega otroka. Na zelo grob način me je skušala na dan popadkov v 27 tednu nosecnosti prepričati, da nimam popatkov ter me za kazen poslala v Ljubljano z resilcem ponoči brez spremstva zdravnika. Zaradi nje sem preživljala najhujšo moro svojega življenja, ko sem sama v temnem resilcu skušala zadržati otroka v sebi. Rodila sem pred ljubljansko porodnišnico. Dolgo sem iskala prave besede za tako brezcutno zdravnico, a danes ko sem jo po sedmih letih ponovno zagledala, sem spoznala, da ni vredna niti sekunde več mojega preziranja. Doktor Salobirjeva, prišel bo čas, ko boste tudi vi rabili pomoč, saj se vsi staramo in zelo Hudoooo Je, če ne najdemo kanček človeške pozornosti. HVALA BOGU moj otrok je danes zdrav, kljub vsem diagnozam, ki so bile nastale zaradi vaše brezbrižnosti. SAMO to me je držalo vsa ta leta po konci, da nisem iskala pravico na sodišču, kajti obljubila sem sebi in vsem, da če bo moj otrok preživel, za vaše napake ne bom iskala pravice. Naj vam sodijo drugi.

New Report

Close