Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Nosečniška oblačila – SPET

Nosečniška oblačila – SPET

Oj,

zanima me, če ste se v kratkem odpravljale po nakupih in če ste kje dobile kaj pametnega…. hkače, majčke … Prejšnji teden sem bila v La Vie – katastrofa…. Upam, da bodo kdaj začeli misliti tudi na nas s trebuščki, da se bomo lahko lepo oblekle…. 🙂

Lp, Ateja

Včeraj sem bila v LA Vie in katastrofa kot praviš.Prodajalka me je posilem hotela obleči in prepričati da super zgledam v enih hlačah, ki so mi bile v riti in bokih pretesne.Imajo same kroje za take nosečke ki naj bi imele bolj malo ritko in veliki trebušček.Ne vem kaj je z številkami ampak jaz sem poskusula št. 40-42 hlače in so mi bile v riti in trebuhu pretesne.Res je da imam velik trebuh za 26 t.Drugače pa sem iskala kakšno srajco ali majico z kratkimi rokavi pa se mi ni nič zdelo fajn pa še cene so predrage.Navadna modra majica za 7.000 SIT.hALOO?Hlače – od 13.000 do 16.000.
Jaz si bom kupila blago in dala zašiti ene dve oblekice, kakšne kapri hlače (v La Vie so bile samo ene in še to črtaste in premale številke), in srajco zapoleti.Imam sreča fajno šiviljo ki ni predraga.
Druače pa v Celju in okolici ni nobene trgovine z nosečniškimi oblačili.

ravno dva dni nazaj sm dobila v KEPICI v btc-ju super kavbojke in tri majcke- zelo zadovoljna, ker imajo tudi manjse stevilke! ceprav so cene kar zasoljene!

nova
Uredništvo priporoča

Kaj pa v Benettonu? Ravno danes sem gledala pomladansko modo za nosečke in se mi je res dopadla.

Kje v Lj pa Benetton prodaja nosečniške obleke?

V Benettonu pri Nami.

V Nami v centru mesta 🙂

Ravno včeraj sem šla mimo Kepice v Btcju, pa majo tok luštne stvari v izložbi. Sama sicer ne bom več kupovala nosečniiških oblačil (sem na koncu nosečnosti), sem bila pa na splošno malo razočarana. V la Vie nikoli ne kupim ničesar več. Ravno tako, kot pravi ALJA, je tudi mene prodajalka dobesedno posiljevala z oblačili….no, jaz sem takrat…konec novembra vzela ene žametne bež hlače na vrvico, o katerih smo tle že pisale in vam povem, da so mi še danes, ko sem v 38 tednu zelo zelo prevelike in lezejo dol,čeprav imam vrvico do konca zategnjeno in zadaj elastiko na najmanjšo velikost. Zato se sprašujem, če ne prodajajo oblek za “normalne” nosečnice. Kajti v tiste hlače bi po mojem zlezla ene 150 kg težka nosečnica.

Sem pa zelo zadovoljna s hlačami iz Kepice- jih nosim kar naprej.

kristina -se strinjam KEPICA je najboljsa izbira!!!!

pa tudi v Emporiumu

Se mi zdi, da je cisto odvisno od firme- v enih trgovinah sem dobila same “sotorcke” (vsaj tako so zgledali na meni), v drugih pa se kar ok. Sicer sem gledala v Trstu in Trzicu (Monfalcone).
V benettonu sem kupila dve majcki, eno belo navadno, drugo roza polo brez rokavov. Sicer kar obilne, ampak poletje se bliza in moje prejsnje majice so prekratke in preozke – povsod pokuka trebuscek ven. Cene, hm, za obe sem dala tam okoli 45-49 Evrov – lahko bi bilo manj, glede na to, kako preprost kroj je to.
Sicer si bom tudi jaz dala zasiti eno bluzo, ker so pri prenatalu preslabi materiali za tistih 50-60 Evrov (pri bluzicah), drugje pa tudi nisem nasla cesa navdusujocega. V mislih imam tako, ki se pod prsmi razsiri, tako da ni prevec vpadljiva, ko ni trebuscek se zelo velik.
Uf, sem se zafilozofirala;)

Še ene trgovine sem se spomnila (samo ne vem kakšna je kaj izbira); Popek , nahaja se pri magistratu (v LJ., seveda)

ja, jz sem v ljubljani kupovala samo v benettonu, moram pa reč, da sem bla ful zadovoljna v H&M v grazu. majice so bile 10-15 eurov, kikla z apoleti tudi. Da ne rečem, da so stvari res take moderne, da bi jih lahko tudi tako nosil. Pa še glede na tako nizko ceno, se mi tudi zdi, da ni nobene škode, če se npr. majice še malo razvlečejo. Samo se res dobro v njih počutim, ker so lepo ozke, pa s finimi dekolteji (zdej so se mi itak prsi povečale).

No splača se it malo pogledat.

Dober šoping

Jaz sem si tudi nabavila vKapici ene hlače in pulover, kis ta ful fajn.
Zdaj bo pa potrebno še za kakšno oblekico pogledat.
Sem bila pa včeraj vH&M v Celovcu pa nimajo nič za nosečnice.
Sem pa par pajackov nabavila, 4 za 32 evrov. Samo sem se mogoče mal zafrknila, ker se ne odpenjajo navzdol, imajo samo gumbe pri vratu kot bodiji in pa spodaj pri nogicah, da ni treba sleči za previjanje, vsaj to.
Ampak samo take modele so imeli, da bi šli gumbi po celi dolžini kot je običajno pa ne.
Ali ste to tudi druge opazile? Kako je s tem pri nas?
Alenka

Jaz sem si ze veliko stvari nakupila v Motherhood v Bostonu, ZDA. V zac. julija se vracava z mozem v Slovenijo. Trenutno sem v 20. tednu.
Vceraj sem kupila za 110$:
– bombazno poletno pizamo
– bombazna polo majcka
– nosecniske kopalke
– 6 belih nogavick
– 4 bombazne sp. hlacke
– bombazen modrcek
Res sem vesela, ker so vse stvari, ki sem jih do sedaj nakupila.
Lep pozdrav preko oceana,

S*

Živjo!

Jaz sem si kupila 4 hlače v C&A v Celovcu, cena od 25 do 30 evrov. Meni so všeč, vse pa je odvisno od osebnega okusa. Dvoje so na elastiko in imajo spredaj všit jersey, ene imajo jersey čez cel pas, ene pa so bolj za začetek in imajo zadaj elastiko, pri strani pa dva gumba, tako da jih bom lahko že kmalu nosila. V Beljaku pa menda nimajo kaj dosti izbire.

LP

Ravno sem prišla domov iz Kepice… Kupila sem si dvoje hlače, res imajo super izbiro, ampak nisem upala preveč zapravit 🙂

Hvala vsem za pomoč in čim več lepih cunjic, pa seveda zdrave sončke..

Ateja

Jaz sem bila prejšnji teden v Benettonu in sem si kar nekaj nakupila vendar so poletne hlače že pecej pobrane. Zelo sem bila navušena, saj imajo zelo moderne stvari in celo malo cenejše kot v la Vie.

Pozdravljene!

Za nosečnice iz SV Slovenije, ki dobro prenašate vožnjo priporočam nakup nosečniških oblačil na Madžarskem. Jaz sem si na začetku, v januarju, kupila dvojne hlače, ki jih lahko nosim še sedaj v 28. tednu, ko je moj trebušček že zelo velik. Ene žametne farmerke, ki sem nosila čez celo zimo in super kavbojske farmerke, ki jih bom lahko nosila do konca, se pravi do avgusta, ko naj bi privekala na svet moja mala štručka. Za obojne sem dala 15.000 SIT, kolikor stanejo pri nas samo ene, pa še tako lepa niso. Pred mesecem dni, ko sem bila ponovno tam so že imeli lepe poletne stvari. Priporočam nakup – dobra kvaliteta za malo denarja, vsaj meni se zdi.

LP vsem,

Melita

kje na madžarskem; Lenti, ali še naprej, pa katera trgovina

lp

New Report

Close