Med.Over.Net

Nosečnost

Podpora, nasveti in vzpodbudne besede, ki vam pomagajo v trenutkih negotovosti, ko pričakujete otroka. Izmenjajte nosečniške radosti in tegobe.

Bo punčka ali fantek?

Default avatar

berni2

Živjo,
kako ste ve in kako so vaše pikice? Jaz držim pesti za vse vas in za mojo pikico seveda.
Kar vam bom sedaj napisala vzemite kot zabavo, popestritev!
Ko sem srfala po internetu sem naletela na tole foro -- na osnovi let mamice ob zanositvi se lahko na osnovi kitajske karte zanositev določili spol otroka. S klegicami smo prekontrolirale vse možne znanke, sorodnice, prijateljice..... In na naše začudenje stvar drži. Razen pri eni kolegici bi sin moral biti hči. Pri moji hčerki drži. Sedaj sem v četrtem mesecu nosečnosti in če karta drži bomo imeli še eno punčko. Mož pravi da ustvarja "babji zbor". Prav zanima me, kaj mi bo ginekolog ugotovil na UZ (za enkrat spola še ni bilo mogoče ugotoviti) .
Prav zanima me kakšni rezultati bodo pri vas.

UŽIVAJTE

Naslov pa je naslednji,
tudi na naslovu mama.si se pojavlja ista stvar, le da tam ni računalniškega izračuna

http://www.ringaraja.net/nosecnost/kartazanositve/
Default avatar

jasna

Ha ha, s tem sem zafrkavala moza, da bova dobila puncko (on navija za fantka). Je rekel: pa kaj naj vejo o tem Kitajci.
S temi shemami je dokaj velika moznost, da pac zadenes - 50%, ne?
Lp!
Default avatar

Marija2

ja pa jih vem kar za nekaj, ko tabele niso vzdržale preizkusa! Midva sva se za vse tri odločila za najbolj zanesljivo varianto preverjanja - rojstvo. Kaj ni to eno najlepših presenečenj v življenju, pa da bi si še to vzeli?!!

Marija

P.S. Pozdravček Jasna! Te je tako lepo prebrati tule gori. Kako pa si pravzaprav prišla do naslova foruma (sicer je res, da jih že kar nekaj poznam, ki jo prebirajo, le pišejo redkokdaj)
Default avatar

teichi

Hehe jaz osebno verjamem tisto kar vidim...tako, da me tale karta ni prepricala...no mal bolj prepricljiv je bil UZ...ce primerjam s karto je kar zadela...nakljucje pac...

lp, teja&maj
Default avatar

nada

Človek bi rekel, da to ni mogoče. Jaz sem tudi danes brskala in našla ta naslov, vendar pa sem vnesla podatke za vse, ki jih poznam: hči, sestro, nečakinjo, sebe....pa je izmed desetih poskusov le enkrat prav pokazal. Tako, da se jaz ne bom zanašala na izračun.
Default avatar

jana

Pri meni to ne drži, ker mi je pokazalo, da bo punčka, na UZ se pa še kako dobro vidi lulček in jajčka!!!
Default avatar

Julija**

Jaz sem preverila za 8 primerov,pa samo enkrat ni bilo pravilno. Meni kaže na fantka,če pa je to res bomo videli čez tri tedne ali pa julija,ko bomo dočakali našega sončka.
Default avatar

peps

Karta je pokazala, da bo fant, ultrazvok v 22 tednu nosečnosti, pa da bo pupa, tko da v mojem primeru - NE DRŽI:))).
Default avatar

Sabi

kaj je v primeru dvojčkov, če imaš par?!
Default avatar

Ann

Tudi jaz sem preverila kitajsko karto za svoje rojstvo, fantovo in sestrino. V vseh treh primerih ne drži. Po tej karti naj bi tudi jaz nosila fantka, vendar bo (po UZ) punčka. Dokončen rezultat pa lahko sporočim konec junija.
Default avatar

Irena*

Pri nas ni držalo v obeh primerih!
Drži pa to, da je popolnoma zanesljivo, kar se preverjanja spola tiče, samo rojstvo, he, he...

Čav!
Default avatar

jasna

Zivjo Marija2!:)
Kdor isce pac najde, ne?;)
Daj pisi mi kaj na moj naslov!
LP!
Default avatar

HOJLA

Pri meni tudi drži! Dobili bomo punčko! Juhuuu!
Default avatar

Medine

20190109_135927.jpg
(54.2 KiB)

20190109_135927.jpg
(54.2 KiB)

lepo pozdravljene. Ali je to fantek?
Priponke

20190109_135913.jpg
(57.51 KiB)