Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje negativen test-noseča

negativen test-noseča

Najprej en lep pozdrav. Obračam se na vaš forum, ker ste tu izkušene svetovalke oz. informatorke. Upam, da ne zamerite, ker sem vas tako poimenovala.

Mene zanima sledeče: ALI JE KATERA OD VAS KLJUB TEMU, DA JE BIL TEST NEGATIVEN BILA NOSEČA?

Men namreč test kaže negativno, počutje oz. znaki pa kažejo na nosečnost.

Kakšne so vaše izkušnje.
Za odgovore se Vsem lepo zahvaljujem.

Moja sodelavka je za obe nosečnosti izvedela od ginekologa. Prej je 2x naredila test (za vsako nosečnost posebej seveda) in obakrat je bil negativen.

Še zdravniki ne vejo zakaj je to tako – verjetno zaradi tistega 1% nezanesljivosti.

Če se morebitne nosečnosti veseliš, ti čestitam, če pa ne, pa pogumno naprej.

meni se je zgodilo,da mi je ginekolog naredil test in je pokazal +(zaostanek menstr. čez 60 dni).Po 10 dneh je test ponovil in je bil negativen.

nova
Uredništvo priporoča

to je odvisno od kolicine hormona v urinu, zato pravijo, da ce je test pozitiven, si gotovo noseca, ce pa je negativen, ni receno, da nisi.
Ce je minilo ze dosti casa, pojdi h ginekologu, te bo poslal na krvne izvide.
Lp!

kdaj pa si naredila test? Meni 3 dni po izostanku še ni pokazal, ponovila sem čez 1 teden – tista druga črtica je bila komaj vidna, znakov razen izostanka m pa nobenih. Pri G se je izkazalo, da gre za zakasnelo zanositev.
Kot tudi berem druge odgovore, morda imaš še šanse.

Test sem opravila včeraj popoldne, danes pa s prvim jutranjim urinom. No pravkar sem opazla rahel rjav izcedek. Sedaj sem že mal nervozna. Prsa me “nenormalno bolijo”, skratka opažam spremembe, ki pa niso običajne.

Ali obstaja možnost, da kljub temu ČE se v kratkem pojavi M ali pa samo izcedek sem noseča?!

Res neumno vprašanje ampak prosim, za razumevanje. Res sem na koncu “obupa”! Upam, da se bom kmalu pridružila ostalim mamicam, ki to že so in katere še bodo. UPANJE UMRE ZADNJE!

Res hvala VSEM!!!!

Tudi moj test je bil negativen, kjub 3 tedenski nosečnosti…poskusi čez nekaj dni li se napoti h G, da se prepričaš.
Pa srečno!

Hojla,
tudi moj Clearblu je bil še po 3 tednih nosečnosti negativen. A pregled krvi pri ginekologu je takoj pokazal nosečnost. Srečno.Mojca

Tudi sama sem tole tretjo nosečnost začela z negativnim testom. A že teden dni kasneje, ko M vseeno ni bilo, sem ga ponovila – hura, dve črtici sta bili več kot očitni. Včasih je tudi ciklus različnih dolžin, sama imam tudi rok poroda zato prestavljen na kasneje.

Marija

Pri meni sta bila 2 testa negativna . Eden narejen 1 dan po zaostali M, drugi pa 5 dni kasneje. In ko sem šla na redni pregled čez 1 mesec, me je skoraj kap – od sreče! Bila sem noseča!!!! Gin mi je rekel ,da je najbolj zanesljiv Clearblue, jaz sem delala neke cenejše, ampak kao ful kvalitetne francoske teste.
Držim pesti!

CB je pokazal negativen rezultat pa vendar sem v času M, čeprav imam neredne, namreč zaostaja že 6 dni (je pa res da imam zelo neredne-zmeraj) In na hlackah imam že kake 4 dni krvavo-rjave madeže, ki so zelo blagi oz ravno toliko da imam madež.

Kaj bi na to pomenilo??????

hvala za odgovor

No meni je CB pokazal – ampak menstruacije še vedno od nikoder… če do konca tedn ne bo, grem še enkrat delat test. imam sicer redne menstruacije in ful hud PMS s krči, ki jih tudi ni na spregled…

Pozdravljene
Lahko greš samoplačniško v laboratorij,te stane 10 eurov,malo več kot CB,daš kri,prideš čez eno uro po rezultate,pa boš sto procentna,ali se bomo veselili,ali bomo še držali pesti.Lep dan vsem

ja to drži, moja ginekologinja je faca, pa je rekla da naj pridem če bo še drugi test negativen saj je možno, sem prvega delala prekmalu 🙂 (seveda če menstruacije še nekaj časa ne bo).

CATJA
Sem ful firbčna in me zanima kaj je s tabo,boste zibali ali ne,…????
JAVI SE KAJ

ah mene tudi firbec matra 😀 je 12 dni zaostanka… dva testa negativna. Kakšnih očitnih znakov nosečnosti (razen zaostanka) ni (občano miiičkkken kovinski okus in pa občasna slabost)… test pa še vedno negativen. Bo treba do ginekologinje očitno če ne bo kmalu.

Ok bom kar tukaj… Sem poklicala v BPG Kranj kdaj naj bi prišla na odvzme krvi (koliko časa naj bi zamujala menstruacija, kateri dan itd.) pa mi je rekla če me ginekologinja ni poslala nej ne hodm oz. nimam kej hodt. Gin. ima moj mail (hvala bogu so vsi tako sodobni, da gre elektronsko). Zanima me če kera ve kako je s tem… a se to da it samoplačniško če bo kdo kej kompliciral, pa kje se to da … pač men je čudn da zamuja 12 dni, pa da me vsak dan špika, pa mi je slabo tko kot da se bo vsak čas ulilo… pa se ne.

Seveda lahko testiraš bhcg tudi samoplačniško, za okolico Kranja pa upam, da ti bo katera druga povedala, kje se to da, jaz sem namreč z drugih koncev.

Jaz osebno sem šla v laboratorij,samoplačniško,pa ni bilo nobene panike.Sam jaz sem iz Novega mesta.Drugače pa punce pravijo,da delajo v LJ. na Parmovi in sicer v Adrialab-u.To ti je dosti blizu.Poskusi poklicat direktno v bolnico v laboratorij,pa vprašaj,če je možno samoplačniško opraviti Betahcg test.Nihče ti ne bo težil,ti bodo vsaj posredovali informacije.Sigurno jih imajo kje se lahko to opravi,če ne pri njih.SREČNO

Karr ne morem verjet, da vam je tolikokrat pokazal minus kljub nosečnosti?
Kako je to mogoče? Katere teste ste pa delale?

New Report

Close