Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje ginekologi v Ajdovščini in okolici – KAM?

ginekologi v Ajdovščini in okolici – KAM?

LP vsem!
Vidim, da imate mnogo različnih izkušenj, ki ste jih pripravljene deliti, zato se spet prijavljam z enim vprašanjem…
OK, sicer res še nisem zanosila, a upam, da bom kmalu tudi sama v “klubu” in da bom lahko tudi sama posredovala kakšno koristno informacijo…
Ker se bom s poroko iz celjskega preselila v Ajdovščino, bom morala najti pametnega ginekologa ali ginekologinjo (če ne bo Keber dokončno vse zafural) v tem koncu.. in ker bi rada, da bi nekega lepega dne pestovala svojo štručko, me zanima, kakšne izkušnje imate bodoče mamice z ginekologi na tem koncu? tudi okolica ni bistven problem…
Hvala!!!

V A. je samo ena ginekologinja in še nobene nisem slišala, da bi jo pohvalila.
Večina žensk iz tega konca hodi v Postojno, NG ali Šempeter.

Lp od še ene, ki se namerava kmalu pridružiti.

Jaz sem iz Nove Gorice in hodim k ginekologinji v Šempeter … vendar moja ginekologinja … saj je v redu … ampak … je ne bi ravno prehvalila. Svetovala bi ti, da se greš pozanimat v Postojno (saj iz Ajdovščine ti je skoraj isto do Postojne kot do Gorice) …

Lp, Bgv

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljene vse!

…sama obiskujem ginekologa v PO, sem pri dr. Merlotu…sem zelo zadovoljna, no, res pa je da včasih zgubiš tudi cel dopoldan, zato da opraviš pregled….ima veliko pacientk…a, vseeno ni problem, če karkoli rabiš ga vsako jutro dobiš v porodnišnici od 6:00 ure dalje…je pa še kar nekaj ginekologov tu, ki jih zelo pohvalijo…nekaj slabih besed sem slišala le o dr. Mahničevi ( zasebna ord. ), baje je v sporu tudi s porodnišnico…tukaj imaš tel.št. kjer lahko vsak dopoldan pokličeš pa vprašaš sestre, ki tam delajo, kaj ti tudi one svetujejo…sedaj se jih veliko odloča za dr. Likarja, tako slišim…

tel. št. : 05 726 42 72

LP

Ojla!

Tudi jaz sem iz okolice Ajdovščine in hodim k ginekologu v PO, k dr. Likarju: lahko ti ga le pohvalim. Če pa pokličeš, ti sestre ne bodo svetovale, ampak ti bodo rekle, da je odločitev tvoja… Jaz sem se očitno dobro odločila,saj se kot nosečnica nimam kaj pritoževati. Lahko ga pokličeš kadarkoli, če imaš težave in ne prideš na vrsto v ambulanti (ta je v zdr. domu) se z njim zmeniš za pregled v bolnišnici…

LP, Tina

…prijateljica je imela probleme pri dr. Mahničevi…poklicala je tja in sestre so ji svetovale dr. Likarja…vem, da je to svetovanje…mogoče imaš pa ti s svetovanjem slabe izkušnje, to ne vem…

LP

Ojla!

Jaz sem se preselila pred kratkim iz N.Gorice v Ajdovscino, tako da ginekologinjo imam se vedno v Sempetru. Rodila bom v Postojni, definitivno. Imela sem kar nekaj zelooo pozitivnih izkusenj tam, vsi so zeloo fajn, posebej dr. Likar. Jaz ti priporocam Postojno, ker se v vsakem primeru moras voziti do Gorice ali do Postojne.

Srecno!

PUNCE NAJLEPŠA HVALA!!!

Odločitev za Postojno je padla ))

In upam, da se vam kmalu pridružim in bom tudi sama lahko kateri dala kakšen nasvet, da se vam malo oddolžim )))

Hvala še enkrat!

Jaz hodim v Ajdovščino in sem zelo zadovoljna. Med nosečnostjo sem velikokrat kar tja poklicala za nasvete in tolažbe, ko sem bila že čisto na tleh. Mož je lahko bil zraven pri UZ, s katerim seveda niso skoparili. Jaz sem bila in sem še vedno zadovoljna, zato pa prihajam v Ajdovščino z gorenjskih koncev (Tukaj pa sem res doživela neprijetnosti).
LP, Minca

Sem Primorka poročena v KR. K G pa hodim v Ajdovščino, saj sem bila v KR in LJ zelo razočarana. V nosečnosti pa sem spet šla v Ajdovščino, kjer sem bila najbol zadovoljna in sem se počutila zelo varno.

Lep pozdrav še enkrat in še enkrat hvala za vse informacije!!!

Imam pa še eno prošnjo…. bi lahko pripisale še telefonsko k imenu zdravnika? da bi se lahko v vrsto postavila?

Hvala še enkrat!!!

Če pa ti v PO ne bo ugajalo, sta v Šempetru (v bolnici) vredu Šoštarič (Mr.) in Zavrtanik (Mrs.) Jaz hodim k Šoštariču (sem se k njemu prepisala v prvi nosečnosti, prej sem bila pri Mohorko-Rijavec -živa groza 🙂 Zavrtanikova je tudi super, vse lepo razloži, se ti posveti,..

Sama hodim k dr. Mahničevi in moram reči, da je res v redu. Edino, kar me moti je, da vsakič čakaš več kot dve uri, da prideš na vrsto. Njena tel. št. je 05/7264-220. Ambulanto ima v ZD Postojna. Je pa privat, tako da moraš od začetka preglede plačevati.

Živjo,
saj vem, da je že stara tema, pa vseeno.
Jaz hodim kg ginekologinji v ajdovščini, vendar me zadnje čase malo plašijo ljudje. Komur koli to povem, me debelo pogleda, češ, da kako lahko hidim k njej, ker vsi pravijo kako oh in sploh obupna je.

Zdaj pa takole: Sama o njej nimam tako slabega mnenja, mi pa toliko takih komentarjev da malo misliti, ne bi pa se rada prenaglila s kakšniki ukrepi. Zanima me, če ima katera kakšne KONKRETNE negativne izkušnje z njo, ali gre samo za govorice? 🙂 Vem, da je slabih govoric vedno več, kot dobrih.

Hvala za kakršen koli nasvet / informacijo. 🙂

B.

Dr. Kodrič Roškar Majda je bila moja izbrana ginekologinja 15 let nazaj. Sicer nekih groznih zdravstvenih težav nisem imela (močne m – dobila diane, čeprav nisem bila mozoljasta), sem pa bila tudi dokaj mlada, tako da težko ocenim njeno primernost oz. strokovnost. Zdaj bi verjetno bolje znala 🙂 . Sem pa tudi sama slišala precej kritik na njen račun – ravno tako nič konkretnega sicer – da je bolj taka “mesarska” in neprimerna za poklic ginekologinje. Ko sem šla zaradi študija v Ljubljano, sem si ginekologinjo izbrala v ZD na Aškerčevi, kjer jo imam še danes.

Pozdravljeni,
na novo sem v Ajdovščini in iščem ginekologinjo. Koga mi priporočate? Nagibam se bolj na NG. Katera je fajn? Katera sploh vzame nove paciente?

V Ajdovscini je super ginekologinja. Jaz bolj prijaznih ljudi v zdravstvu dejansko se nisem srecala. Pojma nimam kaj iscete v ginekologu ampak glede profesionalnosti in ustrezljivosti nimam pripomb.

Niki87, koga v Ajdovščini priporočaš?

New Report

Close