Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje DR Jurca iz Trbovelj

DR Jurca iz Trbovelj

Pred kratkim nam IRA ni hotela zaupati zakaj stran od njega. Prejsnji teden pa sem izvedala od neke zenske, tudi njegove pacientke dober razlog, zakaj stran.
Zenska, ki je ze imala operacijo na jajcnikih in je potem imela tezave s prebavili, njen oce je imel raka na črevesju, je bila operirana v T, operiral jo je Jurca. Naslednji dan so se zacele tezave. Napihnjnost, bruhala je takorekoc blato. Mislim da so to znaki da nekaj ni v redu. Jurca jo je v enem tednu ko je bila v bolnici prišel pogledat le enkrat. Ves čas je ztrjeval da ni nic narobe. Njeni sorodniki so uredili da so jo prepeljali v drugo bolnico in tam so jo se isti trenutek, ko je prisla tja z resilcem, operirali. Rekli so da ce ne bi posredovali, bi po vsej verjetnosti umrla.
Res da je to le ena plat zgodbe in da sma kar tezko verjamem saj se mi je zdel ok, kot ambulantni zdravnik. Sedaj pa ga bom verjetno zamenjala.
V razmislek! Kaj pa vi mislite?

Seveda so oziroma bodo mnenja deljena, kajti vsakdo ima lahko dobre ali pa slabe izkušnje z zdravniki. No, sama imam z dr. Jurca zelo dobre izkušnje, kajti k njemu sem prišla, ko sem še nisem bila stara 16 let in sem imela hudo vnetje jajčnikov. Sprva sem šla k dr. Pustovi, ki pa me ni nikakor resno jemala, kljub temu, da sem non stop bruhala, imela vročino, imela omedlavice itd.. poleg tega je opravila pregled, ki se ga kot “nedolžnemu dekletu” nikakor ne sme, toda ne bi sedaj o tem.
Bolečine so me pripeljale k dr. Jurci, ki me je takoj sprejel in “odredil” zdravljenje in od takrat sem njegova resna pacientka in vedno me je resno obravnaval, čeprav sem mu kdaj postavljala zelo moteča vprašanja.
Jaz imam z njim resnično dobre izkušnje.

pozdravljeni,

zaradi ginekoloških težav in kasneje problemov z zanositvijo sem obiskala kar nekaj ginekologov in bolnišnic od Kranja do Ljubljane in nazadnje pristala pri dr. Jurci. Po mojih izkušnjah je strokoven, zavzet, srčen. Opravil mi je kar nekaj posegov in me očitno glede na zanositev in dva poroda uspešno zdravil ter tudi oba poroda (prvi po naravni poti, drug carski rez), opravil z odliko.
Vsekakor priporočam.

New Report

Close