Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje težave pred izostankom M

težave pred izostankom M

Lep pozdrav!

Spet bi vas rada nekaj vprašala.

Ponavadi imamo pred menstruacijo podobne probleme: napihnjenost, menstrualni krči (jaz jih imam na dan točno 1 teden pred dobim M in potem spet na dan ko jo dobim), boleče prsi, bolečine v križu… – vsaj jaz imam takšne probleme in mislim da tudi večina vas?!?!

Zanima pa me, ali ste tudi tisti mesec ko ste zanosile in pričakovane (ali manj pričakovane) menstruacije ni bilo imele takšne probleme?? – Torej kljub temu, da menstruacije ni bilo in ste že bile noseče?

Hvala za odgovore in čim lepši jesenski večer.
Pika

Vednio me je pred M tako bolelo, da sem morala vzeti ketonal, drugače sem imela občutek kot da me hoče raztrgati.
No k lepšemu delu odgovora-kot da sem tam nekje sredi ciklusa,počutje super, nobenih krčev, napihnjenosti, edino prsi sem imela otečene.

LP

Jaz nimam nikoli nobenih znakov pred M. No ja pol ure preden kaj priteče me malo špikne v trebuhu (pa še to ne vedno) in to mi je znak, da je treba najti tampone.

Tisti mesec ko sem zanosila pa…. krči od ovulacije, boleče prsi in ogaben okus v ustih, tako sem takoj vedela da je to to.

New Report

Close