Najdi forum

bolniška

Mene pa zanima, kakšen razlog imate, da ste na bolniški? namreč, jaz sem noseča drugič, čisti začetek, a ravno sedaj v službi nooroo, potem me pa še prvorojenka utrudi, skratka zvečer utrujena na smrt, z bolečinami v križu in nogah, ponoči non stop letanje na WC… ali mislite, da bi lahko vsaj teden dni dobila?

Mislim, da je najboljše, da pokličeš svojo zdravnico (splošno) in ji poveš za svoje težave, pa mislim, da ti ne more odreči en teden bolniške … saj je konec koncev v dobro tebi in otročičku.

Jaz bom sicer svojo poklicala šele v ponedeljek (ker ta teden si resnično ne morem privoščiti it na bolniško), pa mislim, da ne bo komplicirala (tudi zato, ker sem že cel teden prehlajena) …

Ne vem … poskusi …

Lp, Bgv

ja samo navedite razloge zaradi katerih ne morete opravljati dela
huda slabost,pomanjkanje spanja,…
ne navajat da bi šla v bol. zaradi nosečnosti same ali zaradi drugega otroka

če posatnejo težave v nosečnosti “hude” sigurno dobite en teden
lp
Venus

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sem bila teden na bolniški zaradi hudih krčev v trebuhu (sem se dobesedno cel dan jokala ker je tako bolelo). Šla sem kakšen teden pred pregledom pri G do osebnega zdravnika in je brez problemov napisal. Pa se je potem vse umirilo. Potem pa je tudi G rekel, da ni potrebe po bolniški.

Ti kar povej kaj ti je, hčerkice niti ne omenjaj, pač bolečine v križu, utrujenost… sigurno si neprespana in imaš podočnjake, pa boš tisti teden dobila brez problemov. Sam pol se res spočij, tako naj gre hčerka še vedno v vrtec, ker drugače ne boš naredila nič.

Je pa seveda odvisno tudi od osebnega zdravnika kako bo reagiral.

New Report

Close