Najdi forum

Pa sem spet tam

Drage nosečke!

Pa sem spet tam, česar se najbolj boli. V grlu me je začelo tako močno praskat in bolet, da ne vem kaj. Slabo se počutim. In to je sedaj že tretjič od kar sem noseča.

Pa saj veste, kako je to, ko ne smeš uživati zdravil, itd…. potem je to pri meni še toliko težje in zelo težko prenašam to stanje. Težko glavo in bolečine, pa še v službi moraš bit učinkovit in ne z glavo na “paši”.

Ujejejjjjj

Lep pozdrav vsem in veliko zdravja.

Uh … draga Sanja … sem skoraj na istem kot ti … s to razliko, da sem nekako uspela doseči, da me grlo ne boli več (to pa mi je ratalo s karamelnim mlekom).
Drugače sem pa takšna kot cunja … pa še sedaj imam največ dela v službi in kar ne gre in ne gre. Boli me glava, prehlajena sem tako, da komaj diham skoz nos, utrujena, da bi najraje cel dan spala in kar nekam se mi vrti … :((((

Kaj si čmo. Če imaš možnost pejdi na bolniško … čene pa tako kot jaz … Pridem domov, postorim najnujnejše in potem počivat … in naslednji dan spet auf in delat …

Uh … za drugi teden si bom poskušala zrihtat bolniško …

lp, Bgv

Boga Sanja…
Mene se je tut nekaj začelo lotevat, pa mi ni ratal zbolet…še dobr…

jah najbolš, da veselo greš domov, se zadekaš, skuhaš toplega čajčka z limonco in upaš na boljše čase…nimaš kej, takšen čas je.

LP in še več zdravja tebi

nova
Uredništvo priporoča

Uf, hvala obema za spodbudne besede.

Upam, da bo hitro minilo, kajti glede službe sploh ne smem pomislit na bolniško :((. Takoj si začnejo umišljat določene stvari, in v bistvu se nihče niti ne poglablja v to, kako se ti počutiš oz. kaj rabiš.

To govorim bolj za nadrejene, s sodelavci pa gre vse OK. Veliko mi tolerirajo in mi pomagajo, ni kaj reči.

Mejta se.

Jza sem tudi skoz tam… noseča 9 tednov, z 2 in pol letnico doma, tako da je nevarnost še za njo ali od nje da se kaj nalezeva…

a je katera kaj vprašala zdravnika, kaj pomenijo vsi ti virusi za dojenčka oz. njegov razvoj? Čudno, a ne, ampak za prvo nosečnost se sploh ne morem spomniti ali sem bila kaj prehlajena…njbrž sem bila, samo ker je bilo vse ok, sem pozabila…

drugače pa se cajtam z čajčki, predvsem prsni, meta in pa smrekovi vršički pa limonce… in čakam na nuhalno…

lepo se imejte…Urša

Ti dobro veš kaj je dobro zate in kaj za službo, a jaz ti vseeno predlagam bolniško, ker tile mali prehladi znajo trajati celo zimo, če pa si boš vzela teden zase in se doma pocajtala boš lepo ozdravljena in bo. Nadrejeni pa… ko boš klicala reči da je bolezen zelo nalezljiva in da se bojiš, da bi naslednji teden vsi ostali doma. Saj drugo leto bodo tudi brez tebe morali shajati.

Drugače pa kot veš. Daj pa na tehtnico teden bolniške in zimo polno prehladov. Predvidevam, da si v ponedeljek ko rožica, ker se čez vikend malo pocajtaš, v torek pa se zgodba ponovi in v petek komaj še v službi zdržiš, ker ti tako curi z nosa.

Doma te bodo pa čajčki in medek in limonca lepo pozdravili.

Drage moje!

Pejte lepo na bolniško in ne izzivajte, služba se brez vas zagotovo ne bo podrla. Meni se je prva nosečnost zelo klavrno končala – sem bila od začetka bolna (viroza, prehlad…), se mi je vleklo do 6 tedna, ko sem splavila. Ginekolog je bil skoraj prepričan, da je bla vzrok viroza.

Sedaj načrtujem ponovno nosečnost, pa si ta mesec še kar ne upam poskusiti, ker kar naprej nekam smrkam, in vsak virus se me prime.

Ne vem no, presodite same, ampak jaz gotovo ne bi tvegala, po taki izkušnji sigurno ne…

New Report

Close