Najdi forum

mamice studentke

Pozdravljene!

Moje ime je Teja in sem se studentka tik pred diplomo. Med studijem sem veliko delala preko studentskega servisa in temu primerno tudi uzivala studentsko zivljenje. S fantom imava zelo rada otrocke, vendar sva se odlocila da s to temo se nekaj casa pocakava. Saj veste najprej “stalca pol pa kravca”. No pa naju je otrocek malo prehitel. Na zacetku je bilo veliko dilem in pregovarjanj. Sedaj sem v 12. tednu nosecnosti in priznati moram, da se prav veselim te male kepice. Ker sva oba se studenta pa naju malce skrbi najina prihodnost, saj bi otrocku rada nudila vse potrebno. Oglasite se mi drage mamice studentke in mi malce povejte kaksne so vase izkusnje in nacrti za naprej.

en lep pozdravcek

teja

pozdravljena in “welcome to the club”

Midva sva stara 22 let (on 4 letnik, jaz na polovici 1). Septembra sva se poročila. Midva štalco sicer imava vendar nimava nič drugega – saj veš kako je. Zdaj (26 tednov) še delam preko ŠS, vendar zaključim naslednji teden.

Po moje je najbolje, da greš na ŠOU, kjer ti bojo vedl največ povedat in svetovat. Vzajemna ti podari bom za 15.000 SIT če rodiš pred junijem 2004. Drugače ti pa pripada štipendija, pa otroški dodatek in starševsko nadomestilo (37.000 SIT) – se mi zdi. Res najbolje, da pokličeš na Šou in se pozanimaš. So pa vedno kakšne akcije za študentke in mamice nasploh (Vzajemna, Spar, DM…)

Drugače pa nameravam letos še narest kolikor se bo le dalo izpitov (rok imam januarja), potem bomo pa naprej vidl. Šolo bom nardila, zdej je le vprašanje kdaj…

LP in čim lepšo nosečnost

New Report

Close