Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje TEČAJ SPROŠČANJA ZA NOSEČNICE

TEČAJ SPROŠČANJA ZA NOSEČNICE

Dovolite, da vas sproščanja nauči mamica deset mesecev starega Gašperja, ki je to znanje tudi sama preverila pri porodu in poleg tega že tri leta vodi svoj center, kjer uči sproščanje in večje kvalitete življenja.

Termini: 20. oktober, 3. november, 17. november 2003

Tečaj bo potekal od ponedeljka do petka, od 9.00 – 10.00.
Cena: 6800 SIT

Dodatne informacije:
041 933 468
[email protected]
http://www.ShenQi.org

Tečaj se izvaja v prostorih SHEN QI centra za kvalitetno življenje, Tbilisijska 57b (za Intersparom Vič), v Ljubljani.

Draga Anita!

Mene pa zanima, če je možno tak tečaj obiskati tudi v MB ali okolici. Dvakrat sem že bila na srečanju SHEN QI, vendar mislim, da je od tega minilo že dobra štiri leta (vem, ne ravno pohvalno). Moje izkušnje so bile zelo pozitivne, zato pa me zanima, če je v MB tudi ta tečaj. Z največjim veseljem bi se ga udeležila. Aja, pa cena – ali velja za enkraten obisk, ali za več?

Hvala in lep pozdrav!
Nataša

Ojla!
Pozna kdo kaj podobnega na Gorenjskem? Radovljica, Bled,.. Ljubljana je takoooo daleč, ko imam že eno čebelico doma 🙁
LP,T.

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

Pozdravljeni!

Shen qi-ja v MB sicer ni, je pa v Lenartu, če to ni predaleč za vas. Najbolje bo, da se za vse informacije obrnete kar na tamkajšnjo zelo prijazno inštruktorico – tel. 031 444 314 (Ljubica)

Veliko sreče!

New Report

Close