Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Kratki ciklusi in nosecnost

Kratki ciklusi in nosecnost

Pozdravljene mamice,
Mogoce katera ve kako je zanositev z krajsimi ciklusi, sama imam menstruacije na 23 dni ampak so ciklusi vedno tocni, tudi ovulacije imam vsak mesec tocno, 8dni nazaj sva s partnerjom imela nezasciten odnos na dan moje ovulacije. Menstruacijo bi morala dobiti v nedeljo. Zaenkrat nimam nobenih siptomov razno obcasno rahlo spikanje v jajcnikih( res minimalno) rahlo povisana temparatura in pa tezje in polnejse prsi. Test sem delala iz nestrpnosti danes vendar je pokazal negativno. Verjetno sem to storila prehitro saj je do moje menstruacije se 4 dni. Kaksna je moznost da sem zanosila?

Ne vem kake veze bi imel krajši ciklus..sama sem imela M točno na 24 dni.
Tvoj edini “problem” je, da psihiraš telo in delaš teste dosti prehitro.
Ne vem kako lahko ima ženska, ki še sploh ni noseča nosečniške znake, ampak ja…bi bilo dobra, da prebereš kaj o potovanju semečeca do jajčeca in potovanju oplojenega jajčeca do vgnezditve.
Ne vem zakaj je tako težko počakat vsaj do dneva M, ampak ok.

Jaz recimo testa nisem potrebovala, pa sem 26dan vedela, da sem noseča.

Pa nekaj še te prosim. Ko bo test + (kar ti iz srca želim) ne takoj letet h ginekologu na pregled. Naj te naroči na normalen datum, ko se bo že kaj videlo. Škoda, da bi odpirala še eno temo tu na monu “Včeraj sem delala test, ginekolog pa danes pravi, da se nič ne vidi”

New Report

Close