Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Baby check mini nežno pozitiven

Baby check mini nežno pozitiven

Pozdravljeni, s fantom se trudiva zanosit že nekaj let. Stara sem 27, fant leto dni starejši. Do sedaj naj bi bil problem slab spermiogram. Bila sva tudi na icsi a se žal nosečnost ni obdržala.
Sedaj zaradi razmer čakava da se bova vključila v drugi postopek, pa se je zgodilo da sva spontano zanosila (že drugič) prvič se je končalo zelo zelo hitro. Sedaj pa mi menstruacija zamuja nekaj dni. Test baby check mini mi kaže že 3 dan zelo nežno a vidno črtico. Mogoče je vsak dan minimalno močnejša a daleč od tega kar bi pričakovala.
Prosim če ima katerakoli izkušnje a je možno da bo nosečnost uspela kljub nežnim črticami? Jemljem utrogestan 200 2x na dan. Do sedaj mi menstruacija nikoli ni zamujala cetudi sem jemala utrogestan ali estimo. Prosim kakrsnokoli izkusnjo ali mnenje ker teli nezno pozitivni testi so res se dodaten stres ob vsem. Imam pa namen cez nekaj dni ponovit test se s CB. Naj pa ne bi mela PCOS oziroma druga stanja ki bi lahko povzrocala lazno pozitivne teste.
Iz srca hvala za vsak odgovor…

Lahko da je hormon sele zacel narascati (da si kasneje zanosila) in so zato blage crtice. Vazno da so! In je upanje. Zelim ti veliko srece.

Črtica je črtica in pomeni da si noseča.
Nima nobene veze rahla, močna, če je, si noseča.
Vem da je težko, bila na istem, ampak eno so nevidne oz.komaj vidne črtice, ki so res dvomljive, eno pa vidne s prostim očesom.
Kako poteka nosečnost pa ti noben test ne bo povedal.

New Report

Close