Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Katera dela na zanositvi?

Katera dela na zanositvi?

Ojla..
je tu kakšna punca (ali od prej že mamic), ki se te mesece oz ta mesec trudi z zanositvijo? Da bi si malo bile v spodbudo, za pogovor…
Če je katera, naj se mi javi.
Srečno!

Pozdrav 🙂 mi smo zaceli prejsnji mesec in trenutno se cakamo kako bo. Dosti beremo, se opazujemo, malo smo nestrpni…. Preden smo se zaceli zares zanimat za to si nismo mislili, da mogoce ne bo tako enostavno. Bomo videli, upamo na najboljse, drugace poskusimo spet…. 😊👍
Je pri vas ze kaj novega? 🤞

Sem pozno videla to, upam pa, da ti še prav pride.

Jaz sem rodila 3x in ti lahko povem, kako je bilo, če ti to kaj prav pride.

Dvakrat otrok nastal dobesedno takoj, začela seksati in naslednji mesec ni bilo menstruacije. Hitreje ne bi moglo biti.

V tretje, dve leti po drugem porodu pa sva se matrala 8 mesecev….oba bila še vedno zdrava in enaka kakor prej. Vmes imela kao nonstop simptome od bruhanja, slabosti in vsega – pa ni bilo pluseka.

Zakaj tako, pa nimam pojma…

Moja teta ni mogla zanositi 9 let, nihče ne ve, zakaj,, sta bila zdrava. Zdaj imata pa dvojčke, brez zdravil in samo naravno.

nova
Uredništvo priporoča

Sem pozno videla to, upam pa, da ti še prav pride.

Jaz sem rodila 3x in ti lahko povem, kako je bilo, če ti to kaj prav pride.

Dvakrat otrok nastal dobesedno takoj, začela seksati in naslednji mesec ni bilo menstruacije. Hitreje ne bi moglo biti.

V tretje, dve leti po drugem porodu pa sva se matrala 8 mesecev….oba bila še vedno zdrava in enaka kakor prej. Vmes imela kao nonstop simptome od bruhanja, slabosti in vsega – pa ni bilo pluseka.

Zakaj tako, pa nimam pojma…

Moja teta ni mogla zanositi 9 let, nihče ne ve, zakaj,, sta bila zdrava. Zdaj imata pa dvojčke, brez zdravil in samo naravno.

New Report

Close