Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Test nosečnosti in prestavitev menstruacije s KT yaz

Test nosečnosti in prestavitev menstruacije s KT yaz

Živijo!

Ali mogoče katera ve, če test nosečnosti (v mojem primeru clearblue, ki ni digitalen) pokaže pravilen rezultat če ga naredim tri dni po predvideni menstruaciji, pa čeprav sem si sicer menstruacijo (oziroma odtegnjeno krvavitev) namenoma zaradi spleta okoliščin s kontracepcijskimi tabletami prestavila? Se še vedno upošteva kot da je to “tretji dan po predvideni menstruaciji” in me rezultat ne zavaja? Na tisti dan, ko sem test opravila, je bilo malo več kot tri tedne odkar sva s fantom imela spolni odnos z izlivom v nožnico, kljub temu da sem redno jemala kontracepcijske tabletke. Vpliva torej namerna prestavitev odtegnjene krvavitve na rezultat ali je popolnoma neodvisno? Sama mislim, da je neodvisno, ker se meri tisti posebni hormon, a vseeno iščem neko potrditev oz. zavrnitev 🙂

Hvalči! ^^

Mislim, da je zelo malo moznosti, da je prislo do oploditve, ce si cel cikel jemala KT

Enkrat se mi je zgodilo, da sem tabletko vzela z 10 urno zamudo, slab teden pred tem in dan za tem pa sem imela spolni odnos z izlivom… Zaradi tega sem postala precej paranoična haha 🙁

New Report

Close