Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Vgnezditev ali zgodnja M

Vgnezditev ali zgodnja M

Pozdravljene,

Zadnje 2 čutim špikanje v trebuhu kot pred M, le da bi jo morala dobiti šele 5. Aprila. Zadnji spolni odnos v času ovulacije sem imela 21. Marca. Ali je to že lahko menstruacija ali je možna tudi vgnezditvena krvavitev. Imam sicer podoben madež kot pri M tudi bolečine v trebuhu so zelo enake, drugih sprememb ne zaznavam.

Pri prvi zanositvi 2 leti nazaj ni bilo predčasne krvavitve samo menstruacija pač ni sledila.

Zadnje 2 dni***

Pozdravljena!

Težko je oceniti za kaj gre, saj je tudi čas ovulacije lahko vsakič malo drugačen, če npr. nimate rednih menstruacij. Tako da lahko gre tudi za vgnezditveno krvavitev, vendar morate vedeti da le ta ni nujno prisotna ob zanositvi – ene ženske jo imajo, spet druge ne.

Najbolje je, da počakate in naredite test za ugotavljanje nosečnosti v kolikor bo menstruacija zamujala. Če bi test takrat pokazal negativno, menstruacije pa še kar ne bi bilo, ponovite test v roku 1 tedna ponovno.

Lep dan in srečno,

Klavdija Slapar, diplomirana babica ter štud. zakonske in družinske terapije Inštitut Ataleya, zavod za izobraževanje in svetovanje www.ataleya-svetovanje.com GSM: 041-429-425
nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljeni,
fant me je 1.1.2021 z penisom samo pobožal po vagini torej šel je mimo nožnice ni pa ga dal notri trajalo je malo časa po tem sem se šla umiti in lulati…Menstruacijo sem dubila 12.1.2021, ki pa je sicer bolj šibka kot ponavadi saj imam jaz kar močne menstruacije…Krvavitev sedaj traja že 5 dni in je stalna. Je to lahko znak morebitne nosečnosti? Se sploh da zanositi na tak način. Prosila bi za vaš odgovor, saj sem zelo zaskbljena. Hvala

New Report

Close