Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Finance v nosečnosti

Finance v nosečnosti

Zdravo,

Sprašujem ker je to zame povsem novo področje, verjamem da se bo našel tut kdo “pameten z pametnimi komentarji”, pa vendar verjamem da se obstajajo tudi takšne zenske ki želijo le dobro in mi bodo v pomoč.
Situacija je sledeča: pred kratkim sem zanosila, nisem pričakovala tega tako hitro, tako da bi lahko rekla da je bilo po nesreči..ja, se zgodi in se je zgodilo, ne potrebujem pridig na ta račun. Trenutno opravljam pripravništvo, sem zaposlena za 6 mesecev oz. ga že končujem. Pred tem še nikoli nisem bila zaposlena. Torej bom imela dejansko delovne dobe 6 mesecev. Po tem bom brezposelna in glede na stanje nebom mogla iskati niti dela naprej. Zanima me kaj mi dejansko denarno sploh pripada v času nosečnosti.. Berem in berem in mi nekako ni jasno popolnoma.. Partner je zaposlen v Avstriji, se da kaj urediti preko njega? Naj se omenim, kar je morda lahko ključno da sem lastnica hiše, ker vem da mi potem morda zaradi tega kaj ne pripada… Za vse informacije se zahvaljujem :))

Vem samo to, da lahko preko partnerja dobiš avstrijski otroški dodatek…to pa je žal vse kar bi trenutno znala povedat.
Je že predolgo nazaj, kar sem sama bila noseča…

Najprej pojdi na csd in vprašaj, koliko porodniške boš dobivala na te pogoje. Partner naj se v Avstriji pozanima, ali dobi kaj zate in za otroka, kot za vzdrževana člana.

New Report

Close