Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Zasedeni ginekologi

Zasedeni ginekologi

Pozdravljeni, upam da se najde kdo s pravimi informacijami. In sicer, test nosečnosti mi je pokazal pozitivno in sedaj iščem ginekologa, ker ga še nimam. Problem je, ker so vsi v okolici zasedeni in ne jemljejo novih pacientov. Trenutno sem se za prvič naročila samoplacnisko, ampak glede financ ne bom celo nosečnost sposobna financirati pregledov. Kaj naj storim? Me je ginekolog dolžan vzeti na novo, glede na to da sem noseča, kljub temu da je že polno zaseden? Lepo prosim za kakšen nasvet glede tega. Hvala in lep pozdrav vsem.

V Ljubljani v Leonišču sigurno kateri jemlje.
Mislim, da so nosečniški pregledi tudi tam zastonj (za običajne pa se doplača).
Pokliči in preveri.

če še vedno iščete najboljše de pogledate sledilnik, nahaja se na spletni strani zdravstvenega doma kamnik, kjer lahko preverite kdo še jemlje nove pacientke in kdo ne.  meni je zlo pomagal ko sem nedavno sama iskala novga ginekologa, zato ker na spletni strani zdravstvenega doma ljubljana niso vedno točni podatki o tem a ginekologi še jemljejo nove pacientke al ne.

najboljše je de pišete na mail, pa vam bojo odgovorli. po mojem je tak način komunikacije še najboljši, jz sem ga uporabla in se je obrestoval.

ginekologa po vezah nimam, nikogar ne poznam, zato sem poskušala na slepo srečo. že decembra sem ostala brez ginekologinje ker je dala odpoved. potem sem pol leta upala de bojo zaposlili kakšno drugo pa niso, nakar sem nedavno šla v akcijo in začela iskat intenzivno.

po sledilniku sem ugotovla de nove pacientke še jemlje dr. raid al-dhagistani,  zdravstveni dom ljubljana-fužine.   sem poskusla po mailu se kej dogovorit in je uspelo.  zaenkrat nimam pripomb vsaj ne glede njihove komunikacije z mano, vse v redu. bojda je to en najboljših ginekologov v sloveniji takoj za dr. pušenjakom in so punce z njim super zadovoljne.  naročena sem na pregled že novembra kar je super.

mela sem sicer še eno varianto de bi se javla dr. kurentovi v kamnik samo ker me je dr. al-dhagistani vzel,  pol sem seveda nehala iskat.

ponavljam, nikogar od omenjenih ginekologov ne poznam.

pa še nekaj, pazite de si poiščete ginekologa v zdravstvenem domu al pa v bolnici. samo ne hodit na privat ker boste sicer vsak dober dan in nasvidenje unim mogle plačevat.  mi mamo bliz blokov kjer žvim, pol minute stran 2 ginekologinje k sta pa na privat.

 

 

New Report

Close